Виборами на Житомирщині в ЦВК опікуватиметься представниця Радикальної партії

Категорія: Регіональні новини
Опубліковано: Середа, 24 жовтня 2018, 18:23
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 1258

22 жовтня на черговому засіданні Центральної виборчої комісії було затверджено розподіл обов’язків та відповідальних у регіонах України. Куратором Житомирської та Черкаської областей визначена Юзькова Тетяна Леонідівна. Вона є взаємозамінною з Желтовою Ольгою Миколаївною, яка курує Волинську та Чернігівську області.

Про це йдеться у постанові на офіційному сайті ЦВК.

«З метою консультативно-методичного забезпечення діяльності виборчих комісій та комісій з референдумів, забезпечення координації їх діяльності з органами державної влади та органами місцевого самоврядування з питань організації підготовки та проведення виборів і референдумів, а також здійснення Центральною виборчою комісією контролю за додержанням виборчих прав громадян України, однаковим застосуванням законодавства України про вибори і референдуми на всій території України, керуючись частиною другою статті 1, частиною першою статті 2, статтями 10 – 13, пунктами 1 – 5 статті 17, частинами першою, третьою статті 29 Закону України «Про Центральну виборчу комісію», Центральна виборча комісія постановляє визначити членів Центральної виборчої комісії, відповідальних за забезпечення здійснення повноважень Центральної виборчої комісії у відповідних регіонах України, закордонному окрузі», - йдеться у документі.

«Новообраний член ЦВК за квотою Радикальної партії Тетяна Юзькова склала присягу у Верховній Раді. Вона пообіцяла дотримуватись норм Конституції, Закону і позапартійної позиції, а також бути чесною, об’єктивною та неупередженою при прийнятті рішень. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко привітав колегу із новою посадою та запевнив, що вона – справжній професіонал своєї справи», - повідомляла 5 жовтня прес-служба РПЛ.


Біографія Юзькової Тетяни Леонідівни у Вікіпедії

Народилася 1 вересня 1963 в місті Черкаси — народний депутат України 8-го скликання.

Життєпис. Батько — Леонід Юзьков, покійний перший голова Конституційного суду України, який вважався вчителем Віктора Медведчука. У 1987 році закінчила Київський державний університет ім. Тараса Шевченка. З 1987 ПО 1994 рік працювала у Київській міській колегії адвокатів. З 1994 року – адвокат Адвокатського об'єднання «Шевченківська колегія адвокатів м. Києва». 24 січня 2018 президент П. Порошенко підписав подання на призначення нових членів ЦВК, в якому від Радикальної партії Олега Ляшка кандидатом в члени ЦВК зазначена Тетяна Юзькова

Парламентська діяльність. На позачергових виборах до Верховної ради 2014 року була № 26 у списку Радикальної партії. 24 грудня 2015 року стала народним депутатом України 8-го скликання замість Огневич, яка склала депутатські повноваження.


Як повідомляє сайт glavcom.ua, свого часу Юзькова захищала Ляшка в процесі про наклеп з колишнім віце-прем'єр-міністром України Василем Дурдинцем. За чутками, була першою дружиною головного «радикала» та перебувала в теплих відносинах з Медведчуком, з яким вони входили в адвокатське об'єднання «Шевченківська колегія адвокатів Києва». Повна тезка її сестри Ольги в 1998-му році була членом окружної виборчої комісії від тодішньої партії Медведчука СДПУ(о). 

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.