Командир «кіборгів» Олег Кузьміних повернувся з полону, як це було? ВІДЕО
Олег Кузьміних був у полоні бойовиків з 20 січня, його звільнили 22 травня, а на наступний день друзі і сусіди зустрічали його в Житомирі.
Дружина житомирського «кіборга», комбата 81-й десантної бригади підполковника Олега Кузьміних Тетяна розповіла, як чоловік поїхав у зону АТО напередодні 8 березня 2014
Радник заступника міністра оборони Василь Будик розповів, як проходило звільнення Олега Кузьміних з полону.
Random news:
- Доторкнутися до прекрасного у квітні ФОТО
- Голова ОДА та «силовики» забезпечили перемогу «слуг» на Житомирщині
- Що робити коли бачиш російську пропаганду по телевізору? ПЕРЕЛІК ЗАБОРОНЕНИХ ТЕЛЕКАНАЛІВ
- Південно-східна частина Бердичівщини може створити свою окрему громаду з центром в селі Семенівка НОВА КАРТА
- А Ви знаєте, кому з олігархів бердичівляни сплачують за газ та електроенергію?













