Профілактика та попередження самогубств серед засуджених Райківської виправної колонії (№ 73)

Категорія: Регіональні новини
Опубліковано: П'ятниця, 18 грудня 2015, 07:31
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1695

В Райківській виправній колонії (№ 73) відбувся захід за участю представників Бердичівської районної державної адміністрації центру соціальних служб, сім’ї та молоді та засуджених установи, що перебувають на профілактичних обліках як схильні до аутоагресивних реакцій.

Даний захід був проведений на тему «Суїцидальна поведінка». З метою більшої ефективності сприйняття запропонованого матеріалу, захід проходив у вигляді лекції з елементами тренінгу. Засудженим було доведено інформацію про історичні погляди проблематики суїциду, розкрито питання суїциду як соціально-психологічного явища, висвітлено факторний аналіз проблематики. В процесі заняття було застосовано методику мозкового штурму при роботі з термінами «самогубство», «насильство», «суїцидальна поведінка». 

Кожен висловив свою думку с приводу чинників що схиляють людей до спроб позбавити себе життя, було обговорено найбільш значущі, з точки зору засуджених, причини аутоагресивних дій та можливі методи попередження та недопущення суїцидальних спроб. За бажанням учасники заходу мали змогу поділитися власною історією, та на особистому прикладі показати хибність вибраного шляху. В ході заняття засудженим демонструвались відео матеріали спрямовані на профілактику та попередження суїцидальних реакцій, та зміну відношення про саму проблематику суїциду та проведено анонімне анкетування.


 

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.