Під Житомиром СБУ виявило схованку з гранатометами, гранатами та набоями
Напередодні Воскресіння Христового і Дня пам’яті та примирення в Україні у передмісті обласного центру Житомира, в лісосмузі, співробітники Служби безпеки України виявили схованку зі зброєю та боєприпасами, закамуфльовану під смітник,
- повідомляє прес-центр СБ України. Правоохоронці вилучили два гранатомети РПГ-22, снайперську гвинтівку СВД зі спорядженим магазином, майже чотири десятки гранат РГД-5, Ф-1 із запалами, три споряджених магазина до автомата Калашникова та велику кількість набоїв калібру 7,62 мм.
Уся вилучена зброя зберігалася у бойовому стані.
Співробітники СБУ та МВС встановлюють походження зброї та ймовірність використання її для вчинення диверсій.

Джерело: Вголос.zt
Random news:
- Профілактика та попередження самогубств серед засуджених Райківської виправної колонії (№ 73)
- Російські олігархи досі заробляють не лише на бердичівлянах, а й мешканцях всієї Житомирщини
- В Райківській виправній колонії (№ 73) відзначали Великдень
- За останній рік в Бердичеві та районі більш ніж в 6 разів зросла кількість мільйонерів
- Журналістські розслідування змінили за пів року Житомир ВІДЕО













