“Гучна п’ятниця” в Житомирі дійсно була гучною. Тепер чекаємо в Бердичеві ФОТО

Категорія: Регіональні новини
Опубліковано: Понеділок, 15 червня 2015, 07:37
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2322

«З-поміж сотень українських міст ми не були лише в Маріуполі і Житомирі. Але нарешті ми до вас приїхали!» - такими словами розпочав виступ свого гурту «Kompas» Віктор Новосьолов.
Житомирянам випала нагода побачити львівських музикантів

12 червня в God’s Garage (вул. Транспортна, 1) в рамках заходу «Гучна п’ятниця». Гурт представив твори з нового альбому «Один», з яким вони відправились по містах України.


Заклад зібрав півсотні шанувальників року, для яких також грали бердичівляни «Beautiful Debth», житомиряни «oh, deer!» та «Booze Mafia». За словами відвідувачів, такої сильної віддачі від музикантів місцеві слухачі не відчували вже дуже довго, тому неодмінно прийдуть на їхні наступні виступи.


Бердичівський гурт виступив першими, виконавши низку cover-версій на пісні гуртів "System Of A Down", "Godsmack", "Disturbed" та ін.


Після житомирського виступу «Kompas» відправився на концерт в Київ. Музикантам дуже сподобався Житомир, щирість та любов глядачів, тому вони пообіцяли повернутись на Житомирщину восени, а Віктор Новосьолов пообіцяв завітати до Бердичева з акустичною програмою.

Гурт “Beautiful Depth” з міста Бердичів

Джерело: КРОК У ROCK

Автор: Андрій Микитенко

Фото: Олег Климчук

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.