2019-ий рік на Житомирщині стане роком Степана Бандери, а в Бердичеві можуть відновити історичну справедливість

Категорія: Регіональні новини
Опубліковано: Четвер, 26 липня 2018, 18:57
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1194

26 липня 2018 року на засіданні сесії депутати Житомирської обласної ради підтримали проект рішення про оголошення 2019 року в Житомирській області роком Cтепана Бандери, ініційований фракцією ВО "Свобода".

 

"В Україні ‒ свої герої, і одним з таких є Степан Бандера, який не оглядався ніколи ні на схід, ні на захід, боровся за незалежність України і віддав своє життя у цій боротьбі. Сьогодні, як ніколи, актуальні його ідеї і його постать. У наступному році ми відзначатимемо 110-річчя з дня народження Провідника Української Нації, і вже на офіційному рівні в області", ‒ зазначив голова фракції ВО "Свобода" облради Сидір Кізін.

Спочатку, за словами свободівців, пропонується утворити організаційний комітет і розробити план заходів з відзначення 110-річчя з дня народження ідеолога українського національного руху ХХ століття, голови Проводу ОУН Cтепана Бандери. Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"

Нагадаємо, відповідно до переліку перейменованих топонімічних об’єктів Житомирської області розпорядженням голови ОДА № 164 від 03.06.2016 року «Про внесення змін у додаток 1 до розпорядження голови облдержадміністрації від 20.05.2016 № 140» в Бердичеві колишня вулиця Чкалова названа на честь провідника українських націоналістів Степана Бандери. Проте, більшість Василя Мазура в міській раді досі бойкотує виконання Закону України про «Про засудження комуністичного та націонал–соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Наступного року історична правда має нагоду перемогти і в українському місті Бердичеві.

Читайте також:

Олег Слабоспицький: Влада Бердичева проти декомунізації та захищає "наследие СССР" ВІДЕО

ОФІЦІЙНЕ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ОДА: перелік перейменованих вулиць в місті Бердичеві та районі

   
   
   


Ваш IP:34.229.131.158
   
@Mail.ru.