В Райківській виправній колонії (№ 73) відзначали Великдень

Категорія: Регіональні новини
Опубліковано: Середа, 04 травня 2016, 20:23
Автор: Пресс-служба ВК 73
Перегляди: 1990

Традиційно на свято Воскресіння Христового в установі організовують відвідування священнослужителями для надання можливості засудженим, які перебувають за гратами, разом з усіма християнами відзначати Великдень.

1 травня 2016 року відбулось святкове богослужіння, після якого були освячені традиційні паски та крашанки, які нагадали засудженим про їхні домівки та рідних, що чекають їх повернення з місць позбавлення волі.

 

Цього святкового дня отець В’ячеслав побажав засудженим миру, здоров’я, швидшого повернення до рідних та близьких та щоб вони ніколи більше не ступали на гріховний та злочинний шлях. Крім священика, із засудженими у пасхальні дні активно зустрічались і представники християнської церкви «Прорив-Перемога».

В умовах обмеженості свободи засуджені мають багато часу для розмірковувань над життям та прийняттям рішень, що необхідно зробити для того, щоб їх життя змінилось на краще. Священнослужителі активно їм у цьому допомагають, адже впевнені – Господь усім, і законнослухняним громадянам, і тим хто оступився, дає рівні шанси для порятунку душі. 

   
   
   


Ваш IP:3.235.195.196
   
@Mail.ru.