Заходи національно-патріотичного виховання на Житомирщині у 2017 році АНОНС

Категорія: Регіональні новини
Опубліковано: Неділя, 23 квітня 2017, 12:23
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2091

Календарний план заходів національно-патріотичного виховання на 2017 рік, розроблено на виконання Розпорядження КМУ від 30.11.2016 №898-р, згідно з Указом Президента України від 13.10.2015 №580 Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки. При втіленні заходів будуть враховані рекомендації з Постанови Верховної Ради України від 23.02.2017 № 1908-VIII Про Рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему: "Ціннісні орієнтації сучасної української молоді", серед яких: сприяти популяризації українських суспільно-державницьких цінностей, зокрема самобутності, соборності, волі і гідності Українського народу та формуванню на їх основі національно-патріотичного світогляду дітей та молоді.

 

Мiнiстерство молоді та спорту України як центральний орган виконавчої влади може здійснювати і підтримувати лише всеукраїнські (охоплення не менше 14 областей) і міжнародні (де не менше 10% учасників мають бути іноземцями) заходи. При розробці календарного плану заходів були враховані результати заходів, які здійснювалися у 2016 році, соціологічні дослідження становлення молоді за 2015 і 2016 роки, пропозиції інших органів влади, структурних підрозділів при ОДА, наукових установ і широкого кола громадськості. Календар складався на основі проектів всеукраїнських і міжнародних заходів національно-патріотичного виховання, які пропонували структурні підрозділи молоді та спорту ОДА, розроблені у консультаціях із громадськістю. Всі оновлення, а також відгуки будь розміщені в подіях, створених під кожен захід, а також в загальній події Мінмолодьспорт: План заходів патріотичного виховання молоді 2017. Як це було минулого року, можна побачити в події плану-заходів 2016 року тут. В календарі можуть бути зміни.

КАЛЕНДАР ЗАХОДІВ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ НА 2017 рік
 в Житомирській області.

Травень

Всеукраїнська акція, спрямована на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), "Джура – Десантник – Нащадки козацької слави" (ІІІ декада травня 2017 року) - Житомир, Мінмолодьспорт:"Джура – Десантник" в Житомирі з 95-ю ОДШБр.

Вересень

Всеукраїнський фестиваль, спрямований на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, "Олевська республіка" (II декада вересня 2017 року) - Житомирської ОДА, «Олевська Республіка» - патріотичний фестиваль на Поліссі.

Листопад

Всеукраїнський форум, спрямований на розширення сфери застосування української мови, "Мова – засіб перемоги" (І декада листорада 2017 року) - Житомирської ОДА

Всеукраїнський фестиваль, спрямований на підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення, "Герої Базару"(II декада листопада 2017 року) - Житомирської ОДА

Долучайтеся до подій!

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.