«ІДІЛ», «Хізбалла», «ХАМАС» та «ДНР/ЛНР» … знайдіть 10 відмінностей

Категорія: Світові новини
Опубліковано: Середа, 11 квітня 2018, 10:01
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 1440

На сьогодні світова спільнота може в будь-який момент офіційно визнати «ДНР/ЛНР» терористичними організаціями. Фактично, це лише питання часу. Верховна Рада України ще в січні 2015 року ухвалила відповідну постанову зі зверненням до усіх безпекових міжнародних організацій та національних урядів.

 

Ніхто не дасть гарантії, що обкурений бойовичок з ОРДЛО спільно з «кремлівським зеленим чоловічком» знову не зіб'є літак з іноземцями на борту (не доведи Господи звичайно). ООН та інші міжнародні організації відразу напишуть відповідні резолюції, меморандуми і традиційною «стурбованістю» ця відповідь не обмежиться. Хоча насправді рішення вказані організації готові прийняти будь-якої миті, до виникнення надзвичайних ситуації міжнародного масштабу. Блокування Росії цьому навряд чи стане на заваді, адже після їхніх дій в Сирії та Україні саму «бальшую, но нє вєлікую» світові лідери готові визнати державою-терористом. І такий сценарій дуже ймовірний.

Чи є відмінності між «ІДІЛ» та «ДНР/ЛНР»? Практично НЕМАЄ. А от спільного в них практично все: експансіонізм, в основі якого лежать історичні міфи, «від Мосула до Єрусалиму» (ви теж згадали донецьких терористів, які на словах дійдуть «за день до Варшави, а за два до Берліна»?), переконання необхідні для мобілізації нових бійців, головне – невдоволення населення центральним урядом, відсутність цивілізованих міжнародних зв'язків, імпорт військової техніки, тотальне порушення прав людини.

Провівши аналогію, можна помітити навіть більше, «ДНР/ЛНР» - це православно-слов'янська «Хізбалла». Бойовики «ДНР/ЛНР» діють по принципу палестинського ісламського руху «ХАМАС»: вбиваємо своїх, прикриваючись своїми, а потім жаліємося на звірства ізраїльських військових (нічого не нагадує?). Практично кожен мешканець Донецької та Луганської областей, в якого близька людина загинула від снаряду з написом «На Київ» або «На Львів», даючи інтерв'ю російському каналу, на питання «хто?» відповідає «українські фашисти». Гарний ще колись Донецьк після приходу «русского міра» став схожий на Сектор Газа. Поняття нормального життя з приходом московських окупантів взагалі зникло: заводи, шахти здали на металобрухт, а те, що було новіше російські війська вивезли на свою територію.  Колись проффесор Віктор крав шапки, а тепер його послідовники щодня «віджимають» автівки та квартири у місцевих – це улюблена справа «захисників». Кожний вбитий бойовиком житель Донецької чи Луганської областей автоматично стає жертвою «київської хунти». Чим більше трупів, чим більше можна награбувати,  тим страшніші злочини «українських фашистів». Система пропаганди місцевими псевдомедіа працює за прикладом кремлівської і готова будь-якої миті поширити найнеймовірнішу дурницю.

Саме існування ДНР/ЛНР залежить виключно від смертельно міцних обіймів північного  ведмедя з країни «скрєп», агресора-окупанта та держави-терориста – Росії. Вся їхня духовність вимірюється лише числом жертв. Для цього вони мають православну армію попів, які під рясою часто носять автомати. Але це вже інша історія…

Читайте також 
10 фактів про збройну агресію Росії проти України

 

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.