Китайці планують створити новий Місяць для додаткового освітлення своїх міст

Категорія: Світові новини
Опубліковано: Середа, 31 жовтня 2018, 17:16
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 1555

Китайські вчені планують до 2020 року запустити штучний Місяць, щоб освітити одне з найбільших міст країни. Про це пише Lonely Planet.

Відповідно до проекту, штучний Місяць - це космічний супутник з відзеркалюючим покриттям. Інноваційна конструкція буде світитися вночі замість вуличних ліхтарів. Це дозволить знизити витрати на електроенергію.

 

За словами голови дослідницького інституту аерокосмічної науки і технології Ву Чуньфеня, штучний Місяць виведуть на навколоземну орбіту над містом Ченду до 2020 року. Супутник дозволить освітити територію до 130 квадратних кілометрів. При цьому, світло від нього буде в 8 разів яскравіше, ніж від природного супутника Землі. Якщо проект виявиться успішним, то над Китаєм запустять ще кілька подібних пристроїв. замінюючи вуличні ліхтарі.

Розглядається можливість використання нової технології для «освітлення областей затемнення» в районах стихійних лих, таких як землетруси. Тестування «нового Місяця» почалося кілька років тому, і в даний час він готується до запуску в 2020 році.

Щоправда вчені висловлюють побоювання щодо того, як яскравий штучний Місяць впливатиме на людей і дику природу, особливо на нічних тварин. Перед тим, як супутник буде запущений в дію, його тестуватимуть на пустелі.

Нагадаємо, у 1993 році російські вчені намагалися реалізувати подібний задум, пише Lonely Planet. Тоді дзеркало шириною у 20 метрів не вдалося розкрити в космосі.

   
   
   


Ваш IP:44.200.82.149
   
@Mail.ru.