Як остаточно відштовхнути нав’язливі думки, які заважають Вам жити

Категорія: Корисні поради
Опубліковано: Субота, 10 березня 2018, 08:41
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 1841

Негативні думки – це своєрідні перешкоди, якими ви самі заважаєте власному успішному життю в гармонії з собою. Цього робити точно не варто, адже кожен має лише одну спробу на цьому світі.

Спробуємо розглянути типові нав’язливі думки, які заважають Вам жити

 

1. Я не повинен сидіти склавши руки

Ми одержимі продуктивністю і успіхом. Через це здається, що завжди потрібно бути чимось зайнятим. Нам може здаватися, що ми намагаємося недостатньо. Відпустіть цю думку. Без постійного внутрішнього тиску ви розслабитеся і зможете отримувати задоволення від будь-яких своїх справ.

2. Відчути внутрішню гармонію дуже складно

Ми ідеалізуємо людей, які знаходяться в гармонії з собою. Нам самим здається, що до неї як до неба рачки, а для її досягнення потрібно роками якось особливо тренуватися або відправитися в паломництво на край світу. Забудьте про це. Ви знайдете спокій і гармонію лише тоді, коли перестанете надто активно до них прагнути.

3. Я буду щасливий, коли досягну того, чого хочу

Коли у вас з'являється таке відчуття тренуйтеся поступово його відпускати. Згодом ви навчитеся бути щасливим тут і зараз, а не тільки мріяти про уявне щастя в майбутньому.

4. Якщо я буду відкрито висловлювати свої емоції, мене вважатимуть слабким

З дитинства нас привчають НЕ показувати свої почуття: злість, страх, смуток, радість, хвилювання. Через це в дорослому житті здається, що щирі емоції викличуть осуд оточуючих. Насправді, все навпаки. До тих, хто не боїться висловлювати свої справжні почуття, ставляться з повагою і захопленням.

5. Не розумію, чому я не відчуваю себе щасливішим

Ми занадто часто порівнюємо себе з іншими. Ми думаємо про те, що у нас є, і звинувачуємо себе за те, чого нам бракує. Картаємо себе думками як це заслужили інші. Не обов'язково бути щасливим постійно. Щастя приходить і йде, як будь-яке інше відчуття.

6. Якби люди знали, який я насправді, вони б зі мною не спілкувалися

Ми приховуємо від оточуючих певні свої якості. Поділяємо себе на дві частини: ту, що показуємо на публіці, і ту, що ховаємо від інших. На ділі - ми більше, ніж кожна з цих частин окремо. Варто пам’ятати, що люди завжди в першу чергу цінують чесність.

7. Я в усьому повинен бути ідеальним

Займатися саморозвитком зараз модно. Багато людей працюють над собою не з щирої потреби поліпшити суспільство навколо себе, а через переконання, щоб позбутися власних вад. Це викликає постійний стрес. Відпустіть це і полюбіть себе таким, яким ви є зараз.

8. Я в боргу перед світом

Іноді щира подяка переростає в нав’язливе почуття обов'язку. Ми болісно намагаємося довести іншим, що ми чогось варті. Але тільки відпустивши це відчуття, ви по-справжньому розкриєте свій потенціал.

9. У моєму минулому був важкий період

Часто ми настільки зростаємося з поганими спогадами, що вони заважають нам радіти справжньому теперішньому. Ми ототожнюємо себе з цим досвідом і ділимося ним з усіма знайомими. Але це не все, що у вас є. Такі спогади менш важливі, ніж вам здається. Відпустіть їх. Світ навколо завжди грає чарівними барвами, навчіться лише це помічати.

Нині життя значно легше та простіше, ніж у наших батьків. Технології та досягнення цивілізації зробили для нас досяжними те, про що предки навіть мріяти не могли. Будьте щасливими!

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.