Навчатись ніколи не пізно: доведено в БКПЕП

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Понеділок, 02 березня 2015, 23:40
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 2413

Кажуть, вчитись ніколи не пізно - це довели студенти, які отримали ваучер в Бердичівському міському центрі зайнятості на навчання осіб старше 45 років за спеціальністю «Розробка програмного забезпечення» у Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права.
Незважаючи на свій вік, студенти охоче відвідували інформативні лекції, демонстрували навики і вміння під час практичних занять, систематично виконували завдання викладачів, що допомогло показати високий рівень підготовки на сесії.

Півтора року непростого навчання промайнули, як одна мить. Всі вони успішно пройшли екзаменаційні випробування та захистили дипломні проекти, деякі з яких вже успішно реалізовані та використовуються на підприємствах.

І ось настав довгоочікуваний день: 27 лютого у актовій залі коледжу 19 випускників групи СП-1, які успішно захистили дипломний проект, отримали заповітні дипломи, що стануть вагомим аргументом у конкурсі на ринку праці.

Також, для випускників було проведено святковий концерт. Свято було сповнене радості, натхнення, добродушної атмосфери та щирих посмішок.


Джерело: сайт БКПЕП 

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.