То хто ж нині керує Територіальним сервісним центром у місті Бердичеві?

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Субота, 02 лютого 2019, 16:32
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 3378

28 січня видання РІО Бердичів опублікувало матеріал з назвою «Бердичівський сервісний центр МВС має нового начальника», в якому зокрема йшлося про те, що «І дійсно, в кабінеті під вивіскою «начальник центру» знаходився не Ігор Васильович, а незнайомий молодий чоловік. Журналісту він представився як заступник начальника реєстраційного відділення обласного сервісного центру Андрій Валерійович Ткаченко, який зараз тимчасово виконує обов’язки начальника бердичівського територіального центру. Призначений на виконання цих обов’язків вищим керівництвом, але на який термін – невідомо».


Новина швидко поширилась нашим містом і вже традиційно обросла ще додатковими чутками. І це не дивно, адже лише місяць тому 28 грудня ми повідомляли, що в Бердичеві відкрили оновлений сучасний територіальний сервісний центр. А тут такі новини! Саме тому незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ вирішив з’ясувати, що ж відбувається насправді.

2 лютого в другій половині дня ми завітали до сервісного центру № 1842 міста Бердичева. Кабінет начальника був порожнім. Працівники ж люб’язно повідомили, що всі відвідувачі своєчасно отримують необхідні послуги і відбувається абсолютно нормальна робота центру. На даний час виконує обов’язки керівника Поліщук Андрій Володимирович, бердичівлянин (на фото). Висновком розмови стало підтвердження факту, що жодних змін в керівництві територіальним сервісним центром міста Бердичева не відбулось і найближчим часом Ігор Васильович Романський вийде з лікарняного.

Як повідомляв Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ, ТСЦ МВС № 1842 в місті Бердичеві знаходиться за адресою: вул. Шкіряників, 14

Сервісний центр працює за графіком: у вівторок — п’ятницю з 9:00 до 18:00, у суботу – з 9:00 до 16:45. Неділя та понеділок-вихідні.

За консультаціями з приводу послуг можна звертатися за телефоном (04143) 4-02-23

Роль бердичівлян в ухваленні Конституції України УНІКАЛЬНІ ІСТОРИЧНІ ДОКУМЕНТИ

Хроніки місцевої диктатури: Василь Мазур зі своїм виконкомом намагався обмежити Конституційне право бердичівлян на зібрання ФОТО та ВІДЕО

Бердичівські чекісти проти української молоді (“процес 59-ти”)

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.