ОНОВЛЕНО В Бердичеві відкрили оновлений сучасний територіальний сервісний центр ФОТО та ВІДЕО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 04 січня 2019, 09:15
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 2784

У п’ятницю, 28 грудня відбулася презентація сервісного центру МВС нового зразка у місті Бердичеві. Керівник місцевого ТСЦ Ігор Романський показав оновлений сервісний центр МВС, що прийшов на зміну старому МРЕВ.

У територіальному сервісному центрі МВС можна отримати наступні послуги: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача та заміна посвідчення водія, довідки про несудимість тощо.

 

Сервісний центр МВС побудований за принципом прозорого офісу, оснащений сучасною інформаційною системою та електронною чергою, а також оформлений в єдиному візуальному стилі нових сервісних центрів МВС. Тут передбачені зручності для людей з інвалідністю, дитячий куточок для найменших відвідувачів та буккросинг у зоні очікування.

Нова адреса ТСЦ в місті Бердичеві - вул. Шкіряників, 14

Сервісний центр працюватиме за графіком: у вівторок — п’ятницю – з 9:00 до 18:00, у суботу – з 9:00 до 16:45. Неділя та понеділок-вихідні.

За консультаціями з приводу послуг можна звертатися за телефоном (04143) 4-02-23

Громадян обслуговує 10 працівників фронт-офісу. Здійснення заміни посвідчення водія відтепер займає близько 30 хвилин, а перереєстрація авто – 2 години.

З останніх нововедень-можливість перевірити свідоцтво про реєстрацію авто та “Електронний кабінет водія”, завдяки якому можна дізнатися актуальну інформацію про власні авто та посвідчення водія, перевірити й оплатити адміністративні правопорушення, переглянути історію будь-якого автомобіля за VIN-кодом та записатися в електронну чергу до сервісних центрів МВС.

 

   
   
   


Ваш IP:34.229.131.158
   
@Mail.ru.