Перший літературно-мистецький конкурс імені В.Нестайка відбувся у Бердичеві

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 05 лютого 2019, 07:49
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 2302

У суботу, 2 лютого відбулася найбільша культурна подія цього року в Бердичеві.  Перший в Україні літературно-мистецький конкурс імені Всеволода Нестайка одразу здобув популярність серед письменників.

Всього у конкурсі взяло участь 65 учасників, з міста Києва, АР Крим, Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Київської, Полтавської, Черкаської, Запорізької, Львівської, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Донецької, Харківської областей. Також на Конкурс надійшли роботи авторів з Молдови, Італії, Іспанії та Латвії.

 

Головною метою заходу є популяризація та збереження творчості письменника Всеволода Зіновійовича Нестайка, який родом із Бердичева. Вшанування його пам’яті та заохочення авторів до представлення власної творчості, зокрема, прозових творів малої форми.

Засновниками заходу стали депутат Житомирської обласної ради Ігор Романський та місцевий письменник Валерій Хмелівський.

Зі слів організаторів, у проведенні заходу в місті Бердичеві чиновники у підтримці їм відмовили. Натомість допомогли з наданням приміщення та організації свята люб’язно погодились у Бердичівській районній раді і райдержадміністрації.

Одразу після реєстрації, учасникам конкурсу Олексій Побережний провів екскурсію фортецею. Офіційна частина та нагородження розпочалось по обіді.

На заході були присутні гості: Михайло Сидоржевський - голова Національної спілки письменників України, Олесь Коляда - композитор і виконавець, лауреат незліченної кількості конкурсів, Михайло Пасічний – письменник, заслужений діяч мистецтва України, Петро Білоус – професор, доктор наук та волонтер Катерина Закревська.

У холі адміністрації району проводилась виставка картин та дитячих малюнків. Кожен учасник мав змогу сфотографуватись біля фотозони конкурсу, а на згадку про подію отримав сувенір з Бердичева.  

Нагадаємо, Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ повідомляв, що Завершується прийом робіт на перший літературно-мистецький конкурс імені Всеволода Нестайка у Бердичеві

Читайте також:
Улюбленого казкаря всіх маленьких українців популяризують в Бердичівському районі

Google присвятив свій дудл "Тореодорам з Васюківки" бердиівлянина Всеволода Нестайка

Екскурсія вихідного дня: відкрий для себе захоплюючий Бердичів

Коротка історія міста Бердичева. ІСТОРИЧНІ ФОТО

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.