Бердичівське ТОВ "КОМПЛЕКС ЕКОЛОГIЧНИХ СПОРУД" увійшло до ТОП-100 найбільших забруднювачів вод в Україні

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 13 серпня 2019, 11:24
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 3200

Бідна річна Гнилоп'ять і всі люди, які після нашого міста користуються її водами. Бердичівське ТОВ "КОМПЛЕКС ЕКОЛОГIЧНИХ СПОРУД" увійшло до ТОП-100 найбільших підприємств-забруднювачів вод у 2018 році. Данний перелік підприємств, які скидають в природні водні об’єкти зворотні (стічні) води без очистки або після очисних споруд і якість яких не відповідає встановленим у дозволах на спеціальне водокористування гранично допустимим скидам. Про це повідомили на офіційному сайті Державного агентства водних ресурсів України.

Інформація щодо скидання забруднених стічних вод передається для відповідного реагування Держекоінспекції та Мінприроди.

 

Загальна кількість підприємств, що скидають забрудненні стічні води – 539, загальний обсяг скиду забруднених зворотних (стічних) вод - 952 млн. куб. м (із них 918,6 млн. куб. м. скидають підприємства, що увійшли до рейтингу). На долю ТОВ «КЕС», за наведеними даними, припадає 49 тисяч тонн щороку. Відповідно до сфери діяльності товариства, воно займається каналізацією, відведенням й очищенням стічних вод.

На практиці, лише за останній період рекомендуємо також прочитати матеріали на цю тему:

За результатами аналізів екологічне забруднення водойми у Бердичеві в сотні разів перевищує норму ІНФОГРАФІКА

Увага! Бердичів отруює район навколо ВІДЕО

Не варто купатися у водоймах Бердичева та району

Яка якість води з міського Бердичівського водозабору? ГРАФІКИ

В Бердичеві, Мирославці та Скраглівці Міністерство охорони здоров’я не рекомендує купатись ІНТЕРАКТИВНА КАРТА. ОНОВЛЕННЯ

Житомирська обласна рада просить Кабмін виділити 70 мільйонів на будівництво очисних споруд в Бердичеві ВІДЕО

Одного голосу не вистачило на сесії, щоб скасувати підвищення тарифу для бердичівлян ДОКУМЕНТ

Депутати з групи «Чисте місто» хочуть бачити висновки поліції за рік щодо розслідування забруднення водойм на Бердичівщині. ВІДЕО

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.