Увага! Бердичів отруює район навколо ВІДЕО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 22 червня 2016, 08:06
Автор: Народний контроль
Перегляди: 2805

Жителі с. Скраглівка Бердичівського району у відчаї скаржаться, що річка Гнилоп’ять своїми водами, переповненими нечистотами, забруднює водойми 5 сіл району, в тому числі і їхню. За словами людей, в річці їхнього села не те, щоб купатися не можна (що вони категорично не роблять і не радять іншим), тут риба гине, що приносить великі втрати орендарю розплідника. Крім того, великі проблеми для жителів села починаються, коли худоба, якій нема де пити воду, окрім цієї річки, хворіє і лікування «влітає» у добру копійчину.

 

Активісти довели, що каналізаційні стоки, які потрапляють у річку, викликають цвітіння води та жахливий сморід і надходять саме з Бердичева. Дані лабораторних досліджень показують перевищення у кілька разів норми елементів, що знаходяться у воді. Як стверджує Олег Козловський, голова правозахисної організації «Джерело довіри», що з 2006 року міські очисні не працюють. А міський голова Василь Мазур у відповіді на звернення констатує, що очисних споруд у Бердичеві взагалі немає. Голова Бердичівської районної ради Максим Самчик запевнив, що готує позов до суду, аби змусити комунальників та підприємців привести до норми очистку стоків.

Як повідомляє сайт «Народний контроль» річка Гнилоп’ять починає гнити через каналізаційні стоки, які скидають із Бердичева

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.