У Бердичівському ботанічному саду відбулося святкування Дня ЦПО ім. О. Разумкова ФОТОРЕПОРТАЖ

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Понеділок, 07 травня 2018, 07:04
Автор: Каріна Цимбалюк
Перегляди: 1881

Кажуть, що талановиті люди - талановитими у всьому. І не дарма. Свої багатогранні таланти представляли «разумківці» на День ЦПО ім. О. Разумкова. Почали запалювали гостей своїм танцем маленькі танцівники із колективу «Краплинки». Від них перейняли естафету шість чарівних дівчат, які змагалися у батлі своїм співом.

А поки дівчата змагалися,  кожна з станцій заманювала гостей саме у свої тенета. Станція краси робила стильні зачіски для дівчаток, локація боді-арту розмальовувала обличчя цікавими візерунками, а станція «ромашечка» навчала дошкільнят аплікації. Усі бажаючі мали змогу самостійно посадити рослинку, скуштувати смаколики на ярмарку, попестити тваринок та взяти участь у вікторині.

 

Усі конкурсантки батлу співали та виборювали перемогу своїм чарівним співом до останнього, на що гості бурхливо підтримували і підтанцьовували.  Та у фіналі перемогу здобула Діана Шимченко.

На останок уся творча родина ЦПО ім. О. Розумкова  спільно виконала гімн «розумківців» та подякувала усім присутнім за увагу.

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.