У Бердичівському районі газифіковані ще 70 будинків

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Субота, 24 жовтня 2015, 10:06
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1504

ПАТ «Житомиргаз» приєднав до мережі газопостачання ще один населений пункт в Бердичівському районі – це село Демчин. Природним газом у Демчині відтепер користуватимуться  70 сімей.

 

Протяжність підвідного і розподільного газопроводів становить близько п’яти кілометрів. Для регулювання тиску газу на газопроводі встановлено шафовий регуляторний пункт.

«У Демчині всього 105 дворів, і більше половини з них виявили бажання мати у своїх домівках газ. Це значить, що природний газ залишається необхідністю для людей, що проживають в селі. Адже незважаючи на підвищення ціни, газ на сьогодні є найзручнішим видом палива, особливо для людей похилого віку. Сподіваємося, що найближчим часом до переліку газифікованих сіл Бердичівського району долучиться і село Гардишівка», – зауважив голова правління Валентин Ющенко.

У квітні нинішнього року до мережі газопостачання було приєднане сусіднє село Малосілка Бердичівського району, де газ у своїх домівках отримали понад 100 сімей.

Загалом у Житомирській області природним газом забезпечено близько 100 тисяч помешкань сільської місцевості. Незважаючи на економічну ситуацію в країні ПАТ «Житомиргаз» продовжує виконувати програму розвитку газових мереж Житомирщини у співпраці з місцевими громадами. На сьогодні у Житомирській області газифіковано майже 40% населених пунктів, з них 583 села.

   
   
   


Ваш IP:34.229.131.158
   
@Mail.ru.