День Соборності України відзначили студенти БКПЕП
День Соборності – справжнє свято української нації, яка з давніх-давен мріяла про возз'єднання східних і західних земель в одну соборну і неподільну державу.
22 січня в Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права традиційно відбулось святкування Дня Соборності України. З огляду на сучасну ситуацію в країні, питання єдності країни, як ніколи актуальне.
Цього дня в усіх групах були проведені виховні години зі студентами, присвячені Дню Соборності України. Головна мета заходів - пам’ятати той день, коли в далекому 1919 році був підписаний Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки і країна стала єдиною. Студенти поринули в історичний екскурс подій тих часів та створили символічний ланцюг єдност зі словами "Ми єдині, а отже - непереможні!".





Random news:
- Бердичівський "Дежа В'ю": придорожній хостел чи готель 4 зірок?
- Бердичів у смітті: хто винен і що робити?
- Пантеон бердичівлян-патріотів України: Лесь Мальований
- 3 серпня з 10.00 по 16.00 у парку ім. Т.Г. Шевченко відбудеться сімейне свято до тижня підтримки грудного вигодовування
- УВАГА! 5-6 жовтня в Бердичеві хлоруватимуть воду













