Зима в Бердичеві знову застала комунальників несподівано... Коли це скінчиться?

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Субота, 23 січня 2016, 22:51
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 2335

З чим у вас, дорогі мої бердичівляни, асоціюється зима? Ось поділіть зиму на хороше і погане. Думаю, у кожного хороша зима асоціюється з новорічними святами, Різдвом, маленькими дітками, бігаючими з будинку в будинок з колядками, ялинкою, фільмом «Один вдома», вогниками та подарунками. А найголовніше, мабуть, - новорічна ніч, коли, після чергових обіцянок Президента, можна загадати бажання, щоб було насправді добре в наступному році, а не як він там наобіцяв. А що ж таке «темна сторона зими»?

Щороку зима до Бердичева приходить неждано-негадано. Ні, її ніби як би чекають, готуються, восени говорять про те, що буде зима і треба закупити пісок із сіллю, слизько ж буде, щоб народ наш не падав. Готуються, готуються і все одно зима встигає перехитрити всіх і підкрастися непомітно.

Так сталося і в цьому році. Спочатку зима підло розкидала сніг. І добре б десь там, на Корніловці, де асфальту нема і сніг був би за радість - дороги вирівняє, так вона вирішила розкидати його скрізь! Центральні вулиці, дороги, закутки і підступи до під'їздів були в снігу. Людям доводилося або бути першопрохідцями через снігові замети, або йти по проїжджій частині, де машини вже утворили колії під натиском шин.

Абияк сніг розчистили. Десь силами комунальників, які, зцітивши зуби і думками «не ми його розкидали - не нам його і прибирати», все ж таки прибрали тротуари та проїзжу частину, десь самі працівники магазинів не стали чекати манни небесної і своїми силами розчистили територію біля своїх робочих точок.

Але біда не приходить одна: розчистили сніг - з'явився лід. Лід - союзник зими, безжально завдав удару по комунальникам знову заставши їх зненацька. Інакше як пояснити той факт, що протягом 5 днів тротуари в Бердичеві не були посипані чарівною сумішшю з солі та піску? Вдумайтеся, 5 днів до нас з вами не було нікому діла. Десятки травмованих щодня тільки тих, хто звернувся за допомогою до травмпункту. А скільки таких, хто вирішив перехворіти вдома? Від чого до людей таке ставлення? Що ми з вами зробили не так? Ніби й на виборах проголосували так, як говорили, як треба ... чи, може, все-таки не так? Але це вже справа минулого. Встали, обтрусилися і йдемо далі.

Реакція на ситуацію з безкоштовним катком на вулицях Бердичева з'явилася лише тоді, коли місцеві журналісти зв'язалися з Сергієм Онофрійчуком (заступник міського голови з ЖКГ) і нагадали йому, що на вулиці зима і людям слизько і, мало того, в соціальних мережах вже люди масово протестують. Далі соціальних мереж у нас, правда, поки справа не йде.

У п'ятницю на вулицях з'явилися двірники і показово, у великій кількості розкидали пісок на тротуарі. Правда, місцями його дуже багато, а місцями його немає взагалі. Наприклад, від "Золотого Лева" до 5 школи посипано, а далі - лід. Вулиця Вінницька теж не особливо впала до уваги комунальників. Вулиця Шевченка - суцільний каток. Чому так?

Ось так, зима-лиходійка, не дає спокійного життя місцевим чиновникам, ще й люди обурюються, непорядок. А коли це закінчиться? Коли зима буде асоціюватися виключно з гарним настроєм, а не з забитими ліктями і колінами? Коли про нас з вами почнуть думати? Чи, може, пора навчитися нагадувати про себе не тільки в соціальних мережах? Задумайтесь, і будьте обережні, на вулиці місцями не слизько.

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.