Екскурсія вихідного дня: відкрий для себе захоплюючий Бердичів

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 14 червня 2017, 07:51
Автор: Редактор
Перегляди: 1885

Найкращий відпочинок у вихідний день – це коли ти несподівано для себе відкриваєш надзвичайно захоплюючий цілий новий світ. Особливо, коли насправді він завжди знаходився зовсім поруч - місто Бердичів.

Подумати лишень, година їзди автівкою з Києва. При тому, що можна дістатись також і маршруткою (поруч біля метро Житомирська), і потягом.

Тут народилася ціла плеяда письменників – Михайло Гросман, Всеволод Нестайко та навіть письменник, якого всі вважають англійським - Джозеф Конрад.

 

 

Класик сучасної української дитячої літератури Всеволод Нестайко з’явився на світ саме в Бердичеві. Тепер цілі покоління українців зростають на "Лісовій школі", "Тореодорах з Васюківки", "Таємниці трьох невідомих" та "Незнайомця з 13-ї квартири".

Великі українці народжуються у Бердичеві, а кому так не щастило, той тут обов'язково бував.

 

В 1850 році відомий французький письменник Оноре де Бальзак і місцева княжна Евеліна Ганська поєднали свої життя саме в Бердичеві.

Церемонія вінчання пройшла в римо-католицькому костьолі Святої Варвари, який зберігся до нашого часу.

Відвідавши Бердичів, ви обов'язково почуєте цю романтичну історію кохання і побачите це чудове місце.

У XIX столітті у Бердичеві більше половини населення міста складали євреї. Нині чи не головним свідченням колишнього єврейського статусу Бердичева є величезне кладовище, розташоване на одній з північних околиць міста. Чогось подібного в Україні більше не побачиш.

 

Майбутній гетьман Української держави Павло Скоропадський був комендантом Бердичева

У квітні 1917 року в Бердичеві дислокувалась гарматна бригада 1-го Українського корпусу, яким командував і реформував його генерал Павло Скоропадський.

Вже в жовтні 1917 р. кандидатура Павла Скоропадського була офіційно висунута Генеральним Секретаріатом на посаду командувача Київської військової округи замість українофоба полковника К. Обручова.

Трохи пізніше, на українському військовому з’їзді Південно-Західного фронту тут же в Бердичеві, де були присутні В. Винниченко, С. Петлюра, М. Ковалевський його, зустріли гучними оваціями та обрали почесним головою.

 

Протягом ХІХ століття Бердичів мав колосальне торгівельне значення. А в 1870 році через місто пройшла найдовша в світі комерційна міжнародна трансконтинентальна телеграфна лінія, так званий “Індійський телеграф”. Лінія проходила по трасі Бомбей-Калькутта-Карачі-Бушир-Тегеран-Єреван-Тифліс-Сухумі-Керч-Одеса-Бердичів-Житомир-Варшава-Берлін-Лондон. Будівництвом лінії керували підприємці відомої фірми “Сіменс і Гальське”. Лінія проходила через місто Бердичів по вулиці Європейській.

Пізніше зв'язок був продовжений з Калькутти до Австралії. Згодом через трансатлантичний телеграф до лінії під’єднали й Америку.

За допомогою “Індійського телеграфу” підтримували зв'язок між собою 34 країни світу.

Працював “Індійський телеграф” до революційних подій 1917 року, поки Москва не почала чергову окупацію України та руйнування всього, що створили наші працьовиті люди.

 

Святині Бердичеві, підземні ходи, центр торгівлі - це далеко не повний перелік цікавинок цього чудового міста

Піша екскурсія, під час якої ви відвідаєте:

1. Бердичівський замок
2. Монастир Босих кармелітів (Кляштор) та костьол Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії (Маріїнський костел)
3. Костьол Святої Варвари (Фарний костел), місце вінчання Оноре де Бальзака.
4. Церква Св. Миколая
5. Хоральна синагога
6. Старий бердичівський квартальчик
7. Міський музей
та багато чудових вражень та захоплюючої інформації від цього міста.

 

Подаруйте собі та близьким незабутню екскурсію всесвітньовідомим містом Бердичевом! 
Мови проведення: українська, російська, англійська та польська.
Замовлення екскурсій за телефоном: 063 480 2251

Вартість екскурсії в групі - від 50 грн. з людини.
Вартість індивідуальної екскурсії (1-3 людини) - 100 грн./годину.

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.