Олексій Побережний увійшов до складу наглядової ради Бердичівського медичного коледжу

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 09 березня 2017, 05:56
Автор: Прес-служба фракції ВО "Свобода" в Бердичівській міській раді
Перегляди: 1693

Депутат Бердичівської міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексій Побережний увійшов до складу наглядової ради Бердичівського медичного коледжу. Відповідне розпорядження було підписане головою Житомирської обласної ради та головою облдержадміністрації 3 березня 2017 року. Головою наглядової ради став депутат облради Ігор Романський.

 

Освітній заклад кілька років поспіль систематично опиняється в центрі скандалів через одіозного директора, а громада довгий час вимагає його звільнення.

Олексій Побережний впевнений, що створення наглядової ради в комунальному закладі дозволить вирішити хронічні проблеми пов’язані з його керівництвом: «Очевидно, що першочергово необхідно буде вивчити питання використання так званих благодійних внесків та реального спрямуванням значних коштів, які виділяла держава на цей заклад. Окрім того, факти свавілля, які неодноразово тут були виявлені мають бути викорінені та не допущені в майбутньому. Безумовно, це буде нелегке завдання, проте інтереси громади для мене є визначальними».

Окрім того, свободівець очолює постійну депутатську комісію охорони здоров’я, освіти, культури та соціального захисту, спорту, туризму, молодіжної політики в Бердичівській міській раді.

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.