Волонтери "Крила Фенікса" відкрили благодійну фотовиставку в Бердичеві. ФОТО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Неділя, 15 лютого 2015, 21:33
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1713

Волонтери "Крила Фенікса" відкрили благодійну фотовиставку в БердичевіСьогодні, як ніколи, армії потрібна як моральна, так і матеріальна допомога. За всі часи незалежності ніхто не приділяв достатньої уваги армії, а навпаки – її систематично знищували, розпродавали, дискредитували. Запізно шукати винних у тому, що армія знаходиться у такому стані. Головне запитання: як і чим кожен із нас може допомогти? Військові на бойовому фронті повинні бути впевнені, що в них за плечима надійний тил, який забезпечить їх усім необхідним. Саме для цього і організовують різні благодійні акції. 

 

15 лютого у бердичівському гарнізонному Будинку офіцерів на Червоній горі розпочала свою роботу благодійна фотовиставка, організована фондом допомоги країні «Крила Фенікса-Бердичів». На відкриття фотовиставки завітали  міський голова Василь Мазур, народний депутат Верховної ради України Олександр Ревега та головний гість – представник генерального штабу, заступник Міністра оборони України Юрій Гусєв. 

Усім відвідувачам були представлені авторські фотографії, які були зроблені у зоні бойових дій: побут військових, зруйнована інфраструктура міст, бойова техніка та інші світлини, які не залишать Вас байдужими.

Фотографії з видами Бердичева, українських пейзажів Полісся, Карпат, Криму разом із Подякою від фонду допомоги країні «Крила Феніксу-Бердичів» вручали всім учасникам аукціону у якості подарунку. На аукціон було виставлено військові атрибути (каски, які розписані українським орнаментом і художні картини майстрів живопису художньої школи м.Бердичів). Зібрані гроші підуть на закупівлю приладів нічного бачення для 26 артилерійської бригади.

Кромі того, всі, хто хоче долучитись до фото-мистецтва та допомогти зібрати кошти для допомоги військовим, можуть скористатись благодійною скринькою.

Фотовиставка продовжить свою роботу до 25 лютого, з 9.00 до 18.00 щоденно.

joomlamodniyportal.ru

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.