Депутат Володимир Сенча розповів про довірену будівельну фірму Василя Мазура ВІДЕО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Неділя, 22 жовтня 2017, 09:55
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 3414

Програма «Надзвичайні новини» телеканалу ICTV в своєму ефірі 4 жовтня показала сюжет про будинок в Бердичеві, яким пішли тріщини і той буквально розлазиться по швах. Мешканці звертаються до представників влади, а ті натомість ставлять мітки на щілинах і виміряють, коли ж ті розійдуться остаточно.

 

Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ звернувся до одного з місцевих обранців, який не боїться сказати правду. Депутат Бердичівської міської ради Володимир Сенча розповів як міський голова Василь Мазур розпорядився будинком для переселенців, яке мало місто на випадок надзвичайної ситуації.

Обранець обурюється, стверджує, що місто втратило резервний варіант на випадок надзвичайних ситуацій чи катастроф: «Місто на чолі з Висилем Костянтиновичем вирішило, що нам таке не потрібно і цей будинок продали. Фірма, яка користується довірою в нашого мера купила його за 600 тисяч гривень. Та й то місто отримало не гроші, а квартиру чи дві, там незрозуміло, тому що від площі буде залежати, що ми отримаємо взамін. Тобто ми продали стратегічний об’єкт, пройшло півтора року і ми маємо зовсім іншу ситуацію. Куди дівати людей в яких зараз аварія? Колись наше місто вже з таким стикалося, коли серед ночі дім з людьми просто рухнув».

Детальніше про подію дивіться у відео

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.