Хто з бердичівських депутатів проголосував за щомісячне преміювання Василя Мазура? СПИСОК та ВІДЕО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Неділя, 29 жовтня 2017, 20:40
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 2919

Після того, як місто Бердичів було офіційно визнане Урядом як депресивне, місцева команда професіоналів вирішила гучно відзначити нове досягнення. На розгляд постійних депутатських комісій був винесений проект рішення, яким передбачалася щомісячна 40% премія міському голові Василю Мазуру. Одна з комісій, якою керує депутат від БПП Роман Левицький вирішила прийняти рекомендацію, щоб збільшити відсоток до 75. Варто відзначити, що не погодили цю схему профільні комісії бюджетна (голова Станіслав Лужанський) та соціального захисту (Олексія Побережного).

 

Аргументи свободівців на сесії про те, що місто не має зайвих ресурсів ще й преміювати бездарне управління Василя Мазура з командою сприйняте не було. Директори шкіл готові були навіть у дітей вкрасти шматочок щастя, аби лиш догодити своєму патрону. Партійна єдність БПП, яка більше скидалася на кругову поруку, забезпечила одностайне голосування фракції.

Як наслідок, вже традиційно БПП, Опоблок, Укроп та Самопоміч прийняли рішення, щоб близько сотні тисяч бюджетних гривень додатково йшли на заробітну плату Василю Мазуру.

Коментарі  

+3 # Вова 30.10.2017, 22:15
Місто заваляно сміттям-зато собі премію назначив---Ганьба Ганьба Ганьба...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+5 # Саша 31.10.2017, 15:56
В КРАІНІ ВІЙНА - мерам преміі !
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

   
   
   


Ваш IP:3.227.233.6
   
@Mail.ru.