Бердичівська міська рада закрила питання найбільшої боргової газової діри

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 27 вересня 2016, 13:04
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1923

«Житомиргаз» виходить на фінішну пряму із підготовки до опалювального сезону із заборгованістю за попередній період 14,7 млн грн. За послуги з розподілу не розрахувалися п’ять теплопостачальних підприємств області.

Найбільше боргують такі комунальні підприємства як «Житомиртеплоенрго» – 8 млн грн, «Теплозабезпечення» (м. Коростень) – 3,7 млн грн, «Бердичівтеплоенерго» – 2,7 млн грн та «Малинтеплоенерго» – 0,3 млн грн.

 

20 вересня під час колегії облдержадміністрації голова правління ПАТ «Житомиргаз» Валентин Ющенко вкотре наголосив, що закрити питання боргу потрібно заздалегідь і не доводити його до критичності. Адже наприкінці минулого опалювального періоду були прецеденти, коли через безвідповідальність деяких керівників освітніх закладів постраждати діти, які змушені були навчатися в холодних приміщеннях.

26 вересня Бердичівська міська рада на своїй сесії одноголосно прийняла рішення «Про відшкодування різниці в тарифах». Відповідно до нього, місто виділило 3 мільйони гривень на відшкодування різниці в тарифах бюджетних організацій та установ, що фінансуються з міського бюджету за послуги теплопостачання надані з 2008 по 2014 роки. 

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.