Ігор Романський – перший кандидат у Верховну Раду України на Житомирщині

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Субота, 08 червня 2019, 07:07
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 3066

7 червня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, на якому зареєстрували 21 кандидата в народні депутати.  Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

На виборчому окрузі № 63 з центром в місті Бердичеві зареєстрували кандидатом у народні депутати Романського Ігоря Васильовича. Він став першим кандидатом у депутати до Верховної Ради України в Житомирській області. До виборчого округу № 63 входять Андрушівський, Бердичівський, Ружинський, Попільнянський райони та місто Бердичів. Приблизна кількість виборців складає 160 тисяч громадян України.

 

Реєстрація кандидатів вже триває 10 днів. Окрім Романського Ігоря так досі ніхто на Бердичівщині і не зареєструвався.

Нагадаємо, Романський Ігор Васильович – депутат Житомирської обласної ради.У Бердичеві офіційно презентували новий сервісний центр МВС під керівництвом Ігоря Романського. Наглядова рада Бердичівського медколеджу провела чергове засідання ФОТО, Перший літературно-мистецький конкурс імені В.Нестайка відбувся у Бердичеві, Ігор Романський відвідав центр реабілітації дітей-інвалідівІгор Романський подарував справжнє свято геріатричному пансіонатуІгор Романський встановив на Червоній горі новий дитячий майданчик. ФОТО. ВІДЕОІгор Романський забезпечив спортивним інвентарем майбутніх медиківІгор Романський забезпечив бердичівську школу на Корніловці спортивною формою.

 

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.