3 серпня з 10.00 по 16.00 у парку ім. Т.Г. Шевченко відбудеться сімейне свято до тижня підтримки грудного вигодовування

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 02 серпня 2019, 06:00
Автор: ГО «Центр розвитку сім’ї та дитини «Катафєйка»
Перегляди: 2010

Щорічна літня акція «Тиждень підтримки грудного вигодовування» в усьому світі проводиться починаючи з 1-го серпня. Дата проведення «Тижня підтримки грудного вигодовування» обрана невипадково, цього дня в 1990 році була прийнята Декларація про захист, заохочення та підтримку грудного вигодовування. Цю Декларацію підписали 32 країни і 10 агентств ЮНІСЕФ.
Проходить ця акція під егідою WABA - Міжнародного Союзу, що об’єднує організації та приватних осіб, які вірять у право матері на годування дитини грудьми і право дитини харчуватися материнським молоком.


Метою нашого заходу є привернути увагу суспільства до важливості підтримки грудного вигодовування в сім’ї, суспільстві, системі охорони здоров’я. Ознайомити молоді родини з правилами успішного грудного вигодовування, надати нову сучасну доказову інформацію у темі грудного вигодовування дітей.
На святі буде організовано багато різноманітних зон: розважально-інформаційна, лактаційна, фотозона. Учасниками та партнерами заходу буде проведено лекції, ярмарок-виставка Hand-made «Від мам для мам», безпрограшний конкурс «Забіг повзунків», конкурс малюнку на животиках для вагітних, лотерея, майстер класи та боді-арт, шоу аніматорів, майстерклас з фотографування новонароджених та слінгомотання.
Разом з Вами ми створимо незабутню святкову атмосферу, яка транслюватиме всій області та країні, що Бердичів - дружній до грудного вигодовування!
Організатори акції – ГО «Центр розвитку сім’ї та дитини «Катафєйка» та мами-волонтери міста Бердичева та Житомира за підтримки місцевих громадських організацій, релігійних організацій та приватних підприємців.
Акція проходитиме за підтримки:
ГО «Центр розвитку сім’ї та дитини «Катафейка», ГО "Щасливе місто", підприємців міста: Транзит-С, Happy Baby, Happy Mamas, Water Baby, FitCurves, Школа Краси.
Контактні особи:
організатор - Маринчак Катерина тел. 068-96-83-904;
Подія у фейсбук https://www.facebook.com/events/2284822481846813/permalink/2296037070725354/

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.