В Бердичеві розпочинає роботу Резиденція Святого Миколая

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 12 листопада 2015, 20:24
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 2015

З 5 грудня розпочинає свою роботу «Резиденція Святого Миколая» в Бердичеві. Мета проекту спрямована на відродження українських традицій та відновлення духовності. Ми пропонуємо Вам долучитися до нашої ідеї, оскільки суть її полягає не лише в отриманні гарного і святкового настрою, а й в допомозі дітям, які також мріють щоб до них в гості завітав Святий Миколай.


Організатори проекту – Громадська організація Житомирська обласна організація «Воскресіння», Волонтерський психолого-консультативний центр «Фенікс» для воїнів АТО та їх родин, Бердичівська молодіжна громадська організація «Фенікс».

Акція триватиме з 5.12.2015 року по 25.12.2015 року.

Отже як буде відбуватися дана акція. Усі маленькі громадяни можуть завітати до «Резиденції Святого Миколая». Ті дітлахи, які розповідатимуть Святому Миколаю вірші, а також про добрі справи, котрі робила дитина протягом року, то за це малеча отримає солодкий подарунок.

Крім того усі бажаючі можуть вкинути в чарівну скриню листівку зі своїми найпотаємнішими бажаннями і сфотографуватися із Святим Миколаєм. Та якщо дітки принесуть із собою цукерки, солодощі, а також іграшки, якими вони вже не користуються, за це вони отримують посвідчення помічника Святого Миколаяі.

А зібрані іграшки та цукерки будуть передані під час проведення ігрової програми для дітей, батьки, яких знаходяться в зоні АТО, дітям-сиротам та дітям – інвалідам. Цей проект в Бердичеві реалізується третій рік поспіль і має важливе місце для відродження нашої культури та обєднання громади навколо конкретної ідеї. Тому ми будемо дуже вдячні за Вашу участь у проекті і розраховуємо на вашу допомогу.

Наша адреса вул. Європейська, 19/10 (дитячий клуб «Рожеве слоненя»).
Поспішайте завітати до Святого Миколая.
За іформацією звертайтесь за телефоном : 0634879609, 0979499017

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.