Скільки витратили бюджетних коштів на велодоріжки в Бердичеві?

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 15 липня 2015, 10:13
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1518

«Дві смуги Василя Мазура» - так охрестили бердичівляни реалізацію проекту веолодоріжок в Бердичеві. В матеріалі «Велодоріжки в Бердичеві зробили по-бердичівськи - перші враження» ми вже писали про те, як чудову ідею перетворили на звичайний піар перед виборами. Журналісти незалежного інформаційного ресурсу Бердичів СІТІ вирішили дізнатись, скільки витратили бюджетних грошей на велодоріжки і чи плануються ще велодоріжки в майбутньому, про що надіслали інформаційний запит до міськвиконкому.

 

У відповіді на інформаційний запит заступник міського голови Сергій Онофрійчук повідомив:

"Розглянувши Ваш запит щодо надання публічної інформації стосовно велосипедних доріжок виконком Бердичівської міської ради повідомляє, що згідно інформації наданої МКП "Бердичівкомунсервіс" в червні було нанесено 121,4 м.кв. розмітки (межа велосипедної доріжки з нанесенням відповідних знаків) по вул. Європейській на суму 14174,95 грн.
Також було придбано дорожніх знаків в кількості 20 шт. "Велосипедна доріжка" на суму 8000 грн., які заплановано встановити в липні поточного року.
Щодо облаштування нових велосипедних доріжок. При наявності відповідних призначень (коштів) в міському бюджеті планується виконати роботи по влаштуванню велосипедних доріжок по вулицях Вінницькій та по вулиці Житомирській." 

На білі смуги в центрі міста і на відповідні знаки витрачено в цілому 22174,95 грн.

Як в майбутньому будуть реалізовані велодоріжки по вулиці Вінницькій і Житомирській - не ясно: тротуар по вулиці Вінницькій убитий з обох сторін, та й вузький, як і по вулиці Житомирській, в принципі.

Але, скоріш за все, проект вело доріжок в Бердичеві обмежиться двома смужками в центрі - ідеальне місце для популістських рішень перед виборами.

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.