Бердичівська міліція закликає громадян слідкувати за своїми велосипедами

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Неділя, 17 липня 2016, 06:45
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1593

Правоохоронці звертають увагу на необхідність дотримання елементарних правил безпеки, які допоможуть уникнути велосипедистам крадіжок їх двоколісних транспортних засобів.
Як відзначають міліціонери, «полювання» на чужі велосипеди зловмисниками ведеться у населених пунктах у зонах відпочинку, біля торгівельних закладів та під'їздів будинків. Крадуть різні: дорогі, дешеві спортивні і дитячі велосипеди.


Власникам велосипедів слід бути обачними, адже літо - гаряча пора для велокрадіїв. Громадяни лишаються без своїх двоколісних транспортних засобів через власну халатність, лишаючи їх біля під’їздів або магазинів, а вночі на балконах загального користування чи просто в під’їздах.
Як пояснюють правоохоронці, розкрити крадіжки цього виду транспортних засобів непросто, адже викрадені велосипеди зловмисники часто перефарбовують, змінюють запчастини, вивозять в інші райони з метою подальшого продажу.
Втім, злочин завжди легше попередити, аніж розкрити. Тож, аби не допустити подібних випадків, міліціонери звертаються до власників велосипедів: заздалегідь подбайте про безпеку та захист свого майна.
Щоб уникнути крадіжок велосипедів, слід дотримуватися низки елементарних правил безпеки:
- не залишайте велосипеди без нагляду у під'їздах будинків, поблизу торгівельних закладів, в інших громадських місцях;
- якщо виникла необхідність залишити свій транспортний засіб, попросіть тих, кому довіряєте, доглянути за ним або використовуйте надійні велосипедні замки;
- зберігайте велосипед у власній оселі або ж у коморах, захищених надійними замками;
- не забудьте пояснити правила поводження з двоколісним транспортним засобом і маленьким велосипедистам;
- якщо вам пропонують придбати велосипед за сумнівно низькою ціною, задумайтеся, чи бува він не належить ще комусь, і повідомте про свої підозри правоохоронців.
У випадку, коли крадіжки все ж не вдалося уникнути, правоохоронці радять не зволікати з повідомленням до міліції. Чим швидше ви звернетесь до найближчого відділу міліції, тим вище шанси повернути втрачене майно.
А любителям «легкого заробітку» міліціонери нагадують, що статтею 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність за викрадення чужого майна у вигляді накладення штрафних санкцій, громадських або виправних робіт, піврічного арешту чи позбавлення волі строком до трьох років.

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.