Невідомі патріоти не сприйняли реконструкцію комуністичного монументу «по-бердичівськи» ФОТО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 27 травня 2015, 07:45
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2897

27 травня у Бердичеві невідомі патріоти облили червоною фарбою монумент комуністів-підпільників в центрі міста на площі Соборній. Вранці працівники міліції виявили також листівки наклеєні на пам’ятник адресовані Василю Мазуру: «Василь Мазур-перевертень комуніст», «Червоному терору не місце поруч Героїв», «Хто ти сьогодні? Націоналіст!- жага влади змусила тебе одягти вишиванку», «Маєш страх втратити владу???».

 

Бігборди з Небесною сотнею та загиблими Героями поряд з монументом не постраждали.

Як відомо, нещодавня реконструкція під чергову червону дату викликала резонанс серед громади міста. Активісти Революції Гідності та воїни АТО були шоковані звісткою, що загиблих Небесної сотні та війни з Росією на сході міська влада вирішила вшановувати на місці комуністичного знаку. При цьому, під час будівельних робіт фактично було залишено весь пам’ятник червоним окупантам. Далі усного невдоволення тоді справа не дійшла. Натомість, після того, як міські заходи по святкуванню були завершені, невідомі патріоти перейшли до конкретних дій.

Чи стала витрата бюджетних коштів та благодійних внесків членів громади гідним вшануванням Героїв чи перетворилася на славу конкретного чиновника покаже час.

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.