Депутати з групи «Чисте місто» хочуть бачити висновки поліції за рік щодо розслідування забруднення водойм на Бердичівщині. ВІДЕО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 16 листопада 2018, 06:12
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 2275

Систематичне забруднення екології, скидання нечистот в річку, забруднення земель та погіршення самопочуття мешканців Бердичівщини – це сучасні реалії десятилітнього незмінного керування Василя Мазура та його команди. Проблема весь цей час лише ігнорувалася і накопичувалася, винні й досі не покарані.

 

Тому депутати з міжфракційної групи «Чисте місто» хочуть бачити висновки поліції щодо забруднення водойм в місті та районі. Днями, як стало відомо незалежному інформаційному ресурсу Бердичів СІТІ було зареєстровано відповідне звернення на ім’я начальника поліції Бердичева Ольги Зінченко.

«Нагадуємо, що вже більше року тому матеріали справи були внесені до ЄРДР від 14.10.2017 за ознаками кримінального правопорушення. Проте, 29 жовтня 2018 року ми, депутати Бердичівського міської ради з міжфракційного об’єднання «Чисте місто», знову зафіксували факт забруднення найбільшої водної артерії – річки Гнилоп’ять. Про даний факт злочину також було повідомлено правоохоронні органи» - йдеться у зверненні.

Після останньої позачергової сесії Бердичівської міської ради депутати міжфракційного об’єднаня  «Чисте місто» разом з головою громадської правозахисної організації «Джерело довіри» Олегом Козловським викликали поліцію через продовження нецивілізованої практики скиду нечистот в головну місцеву водну артерію. Це стало приводом зацікавитись, які результати розслідування поліцією цього неподобства протягом цілого минулого року.

Нагадаємо, 26 лютого на черговій сесії Бердичівської міської ради створено міжфракційне об’єднаня депутатів «Чисте місто», до складу якої увійшли Володимир Сенча (голова групи, позафракційний), Олексій Побережний (голова фракції ВО «Свобода»), Валерій Шелепа (голова фракції ВО «Батьківщина»), Андрій Чепіль («Патріотична партія України») та Олександр Коломієць («Радикальна партія Олега Ляшка»).

Як повідомляв незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ стихійне сміттєзвалище в Бердичеві призвело до зміни складу грунту Кілька років тому відповідно до результатів обстеження та лабораторних досліджень встановлено факт забруднення земельної ділянки площею 31980 м2 хромом (рухомі форми), що призвело до кількісних та якісних змін показників ґрунту.

А загалом, Бердичів – лідер серед забруднювачів повітря в усій Житомирській області ІНФОГРАФІКА. Наше місто забруднює повітря в кілька разів швидше, аніж інші найбільші міста Житомирщини такі як Коростень, Житомир та Малин.

Як повідомляв Перший інформаційний портал Наш Бердичів громади навколо Бердичева звинувачують Василя Мазура у екологічній катастрофі

 

 

 

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.