Із новими силами Бердичівські артилеристи вирушають на схід

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 04 травня 2016, 20:18
Автор: Прес-служба військової частини – польова пошта В3231
Перегляди: 1989

Після звільнення 4-ї хвилі, проведення бойового злагодження із новоприбулими контрактниками, отримання новітніх зразків озброєння і короткого відпочинку, військовослужбовці військової частини – польова пошта В3231 знову вирушили на схід України. 

 

Десятки новітніх зразків та приведеної до нормального бою техніки повезли із собою військовики. Їх вірними супутниками стали бойовий настрій і теплі спогади про рідний дім.

Незважаючи на заяви проросійськи налаштованих агентів, що після проведення демобілізації ЗС України не наберуть потрібну кількість вояків, військова частина – польова пошта В3231 прийняла контрактників, які уже сьогодні стануть надійною заміною тим, хто нещодавно звільнився у запас. При цьому основа контрактників ‒ це хлопці, які пройшли горнила війни в 2014-2015 роках. У результаті підрозділи залишилися в повному складі, а їх основний меседж: «МИ РОЗПОЧАЛИ! МИ І ЗДОБУДЕМО ПЕРЕМОГУ! НІХТО КРІМ НАС!»

Увесь час до чергового вибуття на східні кордони держави новачки сумлінно вчилися, бувалі ж бійці активно їм у цьому допомагали, ділилися досвідом ведення бойових дій і водночас удосконалювали свої професійні навички.

Отож, техніка – готова! Енергія б’є ключем! Упевнені та відпочилі вояки злагоджено рушили «Уперед!», аби знову стати на захист рідної країни та не допустити ворога до своєї землі! 


 

 

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.