Із новими силами Бердичівські артилеристи вирушають на схід

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 04 травня 2016, 20:18
Автор: Прес-служба військової частини – польова пошта В3231
Перегляди: 1265

Після звільнення 4-ї хвилі, проведення бойового злагодження із новоприбулими контрактниками, отримання новітніх зразків озброєння і короткого відпочинку, військовослужбовці військової частини – польова пошта В3231 знову вирушили на схід України. 

 

Десятки новітніх зразків та приведеної до нормального бою техніки повезли із собою військовики. Їх вірними супутниками стали бойовий настрій і теплі спогади про рідний дім.

Незважаючи на заяви проросійськи налаштованих агентів, що після проведення демобілізації ЗС України не наберуть потрібну кількість вояків, військова частина – польова пошта В3231 прийняла контрактників, які уже сьогодні стануть надійною заміною тим, хто нещодавно звільнився у запас. При цьому основа контрактників ‒ це хлопці, які пройшли горнила війни в 2014-2015 роках. У результаті підрозділи залишилися в повному складі, а їх основний меседж: «МИ РОЗПОЧАЛИ! МИ І ЗДОБУДЕМО ПЕРЕМОГУ! НІХТО КРІМ НАС!»

Увесь час до чергового вибуття на східні кордони держави новачки сумлінно вчилися, бувалі ж бійці активно їм у цьому допомагали, ділилися досвідом ведення бойових дій і водночас удосконалювали свої професійні навички.

Отож, техніка – готова! Енергія б’є ключем! Упевнені та відпочилі вояки злагоджено рушили «Уперед!», аби знову стати на захист рідної країни та не допустити ворога до своєї землі! 


 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

   
   
   


Ваш IP:18.206.12.79
   
@Mail.ru.