Студенти БКПЕП прийняли участь у Всеукраїнській конференції «Current Trends in Young Scientists’ Research»

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 04 травня 2016, 08:13
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1769

14 квітня 2016 р. в Житомирському державному технологічному університеті відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, магістрантів, аспірантів «Current Trends in Young Scientists’ Research». Особливістю конференції є робочі мови. Доповідачі презентували результати своїх досліджень англійською, німецькою та французькою мовами. 

 

Цього року конференція об’єднала 93 учасники з Житомира, Бердичева, Києва, Львова, Кам’янець-Подільського, Рівного. Учасники працювали за чотирма напрямами: інженерно-технічні науки, інформаційно-комп’ютерні, економічні та гуманітарні науки. У конференції взяли участь студенти груп Т-251 Длугаш Єлизавета, Л-333 Руда Катерина та Е-317 Мельник Юрій на чолі з науковим керівником Барбелко Н.С. 

Статті англійською мовою розміщені в електронному збірнику тез, розміщеному на WEB – ресурсах ЖДТУ. В статті студентки спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» Длугаш Є. висвітлено значення промислових роботів в сучасній машинобудівній промисловості та їх класифікація, Руда К. студентка спеціальності «Ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів» розкрила технологію швидкого протипування як прогресивний метод швидкого формоутворення моделей, студент спеціальності «Економіка підприємства» Мельник Ю. дослідив державне регулювання заробітної плати, споживчий кошик українця. Консультантами щодо вибору тем дослідження були викладачі із спец. дисциплін Істюнькін В.А., Єрмоленко Р.В. та Капралюк Т.С.

Конференція дала можливість молодим ученим поділитися результатами своїх досліджень, дізнатися, чим займаються колеги їхньої галузі знань та просто отримати задоволення від спілкування та донести до аудиторії свої спеціальні знання іноземною мовою. Плідні дискусії розгорталися під час роботи секційних засідань за напрямами, оскільки керівниками секцій були фахівці з галузей знань, що розмовляють англійською та добровольці Корпусу Миру США в Україні.


 

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.