Юлію Лефтер можуть зняти з посади секретаря Бердичівської міськради. Перший крок зроблено

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 11 травня 2018, 09:03
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 2597

Депутати висловили недовіру секретарю Бердичівської міської ради Юлії Лефтер. Відповідне звернення підписане головами фракцій ВО «Свобода», Радикальна партія, ВО «Батьківщина», Опоблок та Патріотична партія України. В пояснювальній записці до проекту рішення йдеться про те, що секретар маючи відповідні повноваження не публікує на сайті міськради проекти рішень депутатів опозиційних до режиму Василя Мазура. Нагадаємо, що саме оприлюднення документу є підставою для подальшого його розгляду та прийняття сесією.

 

В зв’язку з цим обранці вважають дане питання винятковим і таким, що має бути розглянуте на позачерговій сесії Бердичівської міської ради.

Нагадаємо, хто обрав секретарем міської ради Юлію Лефтер. Згодом відлік пішов. Перша невиконана обіцянка секретаря ради Юлії Лефтер. Також Юлія Лефтер голосувала за щомісячне преміювання Василя Мазура.

Як повідомляв незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ у проведеному розслідуванні, знайдено, де зник протокол з результатами голосування в Бердичівській міській раді

Хоча найбільш відомою залишається для бердичівлян газета про тоталітарне минуле Василя Мазура і демократичне майбутнє Юліїї Лефтер, яку активно поширювали місцеві представники партії Самопоміч напередодні виборів 2015 року.

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.