Василь Мазур виїхав в Ізраїль і отримав там подяку

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 17 серпня 2018, 07:36
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 3357

Днями міський голова Бердичева Василь Мазур поїхав до Ізраїлю в Бней-Брак, де одразу відвідав органи влади. Бней-Бра розташовується на схід від Тель-Авіва з населенням 147 тисяч чоловік (у 2016 році). В місті відсутні кінотеатри, дискотеки та інші розважальні установи. Велика частина вулиць в суботу закрита для транспорту. Через високу релігійність населення, більшість вважає світське навчання непотрібним — лише 15% випускників шкіл отримали атестат зрілості (в середьому по країні — 44%, у світських містах понад 60%)

 

Як повідомляє місцеве видання, мер Ханок Цейберт подякував Василю Мазуру за збереження святих для євреїв місць.

«Муніципалітет Бней-Брак вдячний за допомогу муніципалітета Бердичева в справі збереження святих місць іудаїзму, в тому числі гробниці раббі Лібера Еліезера Ха-Гадоль, учня Бааль Шем Това та гробниці раввина Леві Іцхака Бен Меїра Бердичівского», - сказав Цейберт.

Нагадаємо, нещодавно Над Бердичевом підняли прапор держави Ізраїль ФОТОФАКТ

Натомість, в питаннях української національної пам’яті У Бердичеві чиновники саботують виконання закону про декомунізацію, в заручниках вся область.

Як повідомляв незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ У Бердичеві голова комісії з перейменування пручається декомунізації ВІДЕО. Олег Слабоспицький: Влада Бердичева проти декомунізації та захищає "наследие СССР" ВІДЕО

   
   
   


Ваш IP:44.200.82.149
   
@Mail.ru.