Бердичівський суд засудив до двох років ув'язнення військовослужбовця, який відмовився виконати наказ командира

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 18 червня 2015, 05:34
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1945

В Бердичеві суд засудив до двох років ув'язнення військовослужбовця, який відмовився виконати наказ командира, - повідомили в прес-службі Військової прокуратури Житомирського гарнізону. 

Як сказано в повідомленні: "17 червня 2015 підтримано державне обвинувачення під час розгляду Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області кримінального провадження за звинуваченням військовослужбовця, покликаного по мобілізації, на період молодшого сержанта К. у вчиненні злочину передбаченого ст. 402 ч. 1, ст. 408 ч. 1 Кримінального кодексу України". 

 

"Досудовим розслідуванням встановлено, що К. був призваний на військову службу під час мобілізації, в особливий період Бердичівським ОГВК і направлений для проходження військової служби у військову частину А3091. У вересні 2014 К. відкрито відмовився виконати наказ командира дивізіону, де він проходив військову службу про вибуття для подальшого проходження військової служби в іншій військовій частині дислокованої на території Житомирської області та в той же день самовільно залишив військову частину в м. Бердичеві і почав проводити час на свій розсуд.", - зазначають у прокуратурі. 

Також в інформації сказано: "17 червня 2015 вироком Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області К. визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ст. 402 ч. 1, ст. 408 ч. 1 Кримінального кодексу України (" непокора, тобто відкрита відмова виконати наказ начальника, а також інше умисне невиконання наказу і дезертирство, тобто самовільне залишення військової частини або місця служби з метою ухилитися від військової служби, а також нез'явлення з тією ж метою на службу у разі призначення, переведення, з відрядження, відпустки або з лікувального закладу ) і відповідно до позиції державного обвинувача за сукупністю злочинів йому призначено покарання у вигляді 2 років позбавлення волі".

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.