Команда ДЮСШ Бердичева виграла Чемпіонат Житомирської області серед жіночих команд
Фінальні змагання Чемпіонату відбулися у смт. Червоноармійськ у неділю, 14 червня. Чемпіонат стартував наприкінці травня, змагання проходили за коловою системою. Нагадаємо, цей Чемпіонат став першим в історії Житомирського обласного футболу.
За результатами змагань перше місце посіла команда ДЮСШ м. Бердичів (тренер Керносенко Володимир), друге місце посіла команда з с. Селянщина (тренер Сташенко Олександр), бронзовими призерами Чемпіонату стали вихованці Овруцької ДЮСШ (тренер Мелешко Валерій).
Команда переможець та команди-призери були нагороджені кубками, медалями, дипломами та грамотами від ЖОФФ. Команди нагороджували селищний голова смт. Червоноармійськ Гаврилюк Олександр Станіславович, заступник голови районної ради Захарчук Микола Петрович та голова ЖОФФ Коцюбко Олександр Петрович.
Зважаючи на стрімкий розвиток жіночого футболу, ЖОФФ подала заявку на проведення Чемпіонату України серед дівчат WU-14, який відбудеться на початку вересня. Також восени планується проведення Кубку Житомирської області серед жіночих команд, а наприкінці 2015 року відбудеться уже традиційний Кубок Губернатора серед жіночих команд.




Random news:
- Бердичів 2014: Порушення у використанні коштів місцевих бюджетів і комунального майна
- Студент БКПЕП здобув перемогу у ІІ турі учнівської олімпіади з основ економіки та податків!
- Що пов’язує В’ячеслава Чорновола і Бердичів
- До п’яти років позбавлення волі засуджено мешканця Бердичева за викрадений моторолер
- Волонтери Бердичева провели міжнародну конференцію













