Бердичівлян запрошують на презентацію книги "Щоденник сотника Устима"

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 09 березня 2016, 07:24
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1580

15 березня о 12.00 в актовій залі Бердичівської районної ради за адресою пл. Соборна, 23 відбудеться презентація книги Валерія Бобровича «Щоденник сотника Устима». Ця книга - справжня хроніка війни для тих, хто розуміє, що боротьба за власну свободу не закінчується ніколи.

 

Автор книги, Валерій Бобрович відомий також як сотник УНСО Устим. У дев'яностих роках минулого сторіччя він воював на чолі загону українських добровольців за територіальну цілісність Грузії. За проявлену відвагу, мужність та героїзм при захисті територіальної цілісності Грузії був нагороджений державною нагородою Грузинської Республіки Орденом Вахтанга Горгасала ІІІ ступеня.                
Це книга про сучасну війну, блискучі операції, жорстокість і смерть, справжню чоловічу дружбу, тяжкі поранення, а також про “теплий прийом” з боку українських спецслужб вдома, на рідній землі.
“У 1993 році українські націоналісти активно підтримували Грузію в її боротьбі за незалежність та територіальну цілісність. До цього можна поставитись по-різному. Можна захоплюватись героїзмом наших хлопців, можна їх засуджувати, бути незгодними, але не можна лишатись байдужими. Це ще одна, написана кров`ю, сторінка Української історії” - з книги В.Бобровича.

Запрошуємо всіх на цікаву зустріч з автором книги та легендарним командиром УНСО Валерієм Бобровичем!  Вхід вільний! Організатором заходу є Бердичівський міський відокремлений підрозділ громадської організації «Українська націоналістична самооборона» (УНСО). Тел. для довідок: (063)427-42-26, (068)515-27-74. 

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.