Найкращі викладачі Житомирського державного університету імені І.Франка приїжджають до Бердичева з лекціями для журналістів

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 08 березня 2016, 23:01
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1895

Ви працюєте у сфері журналістики? Завжди тримаєте руку на пульсі подій, що відбуваються, знаючи про все та висвітлюючи докладніше і швидше за інших? Або ви прагнете стати журналістом, реалізувати себе у цій цікавій справі та стати тим, хто формує громадську думку і впливає на неї? Тоді це для тебе! 

 

Бердичівська міськрайонна організація «Національної спілки журналістів України» організовує тренінг за участю одних з кращих викладачів Житомирського державного університету імені І.Франка. Для вас свої лекції будуть читати:

1. Кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри «Видавничої справи, редагування, основ журналістики та філології» Житомирського державного університету імені Івана Франка Башманівський Валерій Іванович. Тема доповіді: “Особливості проведення вступного творчого конкурсу із журналістики” (10 хв.).

2. Кандидат філософських наук, доцент, докторант кафедри «Філософії» Житомирського державного університету імені Івана Франка Слюсар Вадим Миколайович. Тема доповіді: “Планшетна свідомість” як інструмент раціонального насилля в сучасному світі (10 хв.).

3. Кандидат філологічних наук, доцент кафедри «Видавничої справи, редагування, основ журналістики та філології» Житомирського державного університету імені Івана Франка. Тема доповіді: “Маніпуляція як елемент інформаційної війни” (45 хв.).

4. Кандидат філософських наук, доцент кафедри «Видавничої справи, редагування, основ журналістики та філології» Житомирського державного університету імені Івана Франка Свінціцька Олена Іванівна. Тема доповіді: “Журналістська етика: як треба і насправді” (45хв.).

Запрошуємо журналістів та усіх бажаючих 12 березня на 10.00 в малий зал Бердичівської райдержадміністрації. Буде цікаво.

   
   
   


Ваш IP:44.200.82.149
   
@Mail.ru.