Бердичеву презентовано книгу Геннадія Махоріна про Українську національну революцію на Житомирщині

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 23 лютого 2018, 10:38
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 1236

У Бердичеві 23 лютого в музеї історії міста відбулася презентація книги кандидата історичних наук Геннадія Махоріна «Українська національна революція 1917-1922 рр. та її перебіг на Житомирщині».

У книзі детально висвітлюється процес державотворення в умовах воєнно-політичного протистояння 1917-1922 років. Особлива увага приділена датуванню і локалізації боїв Армії УНР проти більшовицьких військ, аналіз щоденного перебігу воєнних дій на теренах Житомирщини і сусідніх регіонах. Окремою частиною книги є біографічний словник учасників визвольних змагань 1917 -1922 років, життя яких пов’язане з Житомирщиною. Книга містить фотографії персоналій словника, а також ілюстрації грошей того часу.

 

Депутат Бердичівської міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексій Побережний під час презентації звернув увагу, що аналіз подій національної революції початку XX століття дає змогу краще зрозуміти, що відбувається сьогодні в ході україно-російської війни. Протистояння це почалося не в 2014-ому році. Окрім того, в книзі Геннадія Махоріна згадуються Великі Українці життя яких безпосередньо повязане з Бердичевом.

Нагадаємо, Генадій Махорін – науковий письменник Житомирщини. Його книги представлені у багатьох бібліотеках світу, а саме: Конгресу США, університетах Британії, Німеччини і т.д.

   
   
   


Ваш IP:34.229.131.158
   
@Mail.ru.