Василя Мазура викрили... у соціальній мережі Facebook

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Неділя, 28 січня 2018, 21:52
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 7272

Під завершення минулого трудового тижня, 26 січня, у п’ятницю користувач соціальної мережі Facebook Bogdan Górski на своїй сторінці повідомив про неймовірну знахідку – публічну сторінку самого Василя Мазура.

 

Бердичівляни вже давно нарікали чому досі міського голови нема хоча б в якійсь з соціальних мереж, де значно простіше обговорити діряві дороги, смердючу воду чи відкриття театру абсурду за 30 000 000 гривень. Досі в мережі були лише депутати опозиціонери, які переважно охоче спілкувалися з виборцями. Натомість, провладні депутати або чиновники про проблеми міста не говорять, а після гучних скандалів взагалі часто видаляють свої сторінки. Згодом, коли все заспокоюється вони зазвичай їх відновлюють.

Bogdan Górski не лише позначив сторінку Василя Мазура, а й зробив початковий аналіз її невмілого адміністрування: «Василь Мазур, а це моя допомога Вам, я ж не знав, шукав, не міг знайти. А тут Вас віце-премєр Зубко тегнув. У Вас на сторінці роботи не початий край, 5 вподобань та 4 фоловери, з яких 1 я. Ділюсь з людьми, вашими виборцями. Тепер можна тегати( прям свято якесь), бажаючі можуть оцінити роботу та залишити коментар. Останній допис про якість води. Вам буде цікаво. Потрібно активніше трошки. Після нашої розмови я таки бачу сьогодні зявився пост, а перед цим аж 9 жовтня. Бо я ше вчора вас знайшов, думав пароль може забули, а ні».

На завершення бердичівлянин закликав допомогти меру розкрутити сторінку, написати коментарі та відгуки на сторінці Василя Мазура

 

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.