Бердичів попрощається із загиблими Героями
Бердичів попрощається із загиблими Героями. У четвер, 12.02.2015 р., з 11.00 до 12.00 у гарнізонному Будинку офіцерів відбудеться церемонія прощання з Героями, нашими земляками Юрієм Панасюком та Сергієм Ковтуном, які героїчно загинули, захищаючи єдність та незалежність України.
По завершенню церемонії о 12.00 просимо усіх бажаючих взяти участь у Коридорі Пошани на честь загиблих Героїв вулицями Братів Міхеєвих, Котовського, Вінницька, а далі – двома маршрутами: І – Житомирська – до с. Гальчин; ІІ – пл.Соборна, Войкова, Н.Сосніної – до с. Бистрик.
Random news:
- Підсумки тижня Бердичів СІТІ №25 (15 - 28 червня 2020 року) ВІДЕО
- Бердичівські правоохоронці знову вилучили наркотики
- Православні бердичівляни масово відсвяткували 1030-річчя хрещення Русі у Києві ФОТО та ВІДЕО
- Злодійкуватий аматор птахівництва із с. Агатівка вислухав вирок суду
- В Бердичеві новий керівник поліції - жінка













