Бердичівські артилеристи з перемогами повернулися в рідне місто

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 06 листопада 2018, 07:02
Автор: прес-служба 26 артбригади
Перегляди: 1336

2 листопада, на Київщині відбулось нагородження переможців змагань на кращу артилерійську батарею Збройних Сил України. Бердичівська батарея "Гіацинтів-С" посіла 2 призове місце. Участь у змаганні брали 12 батарей зі всіх родів військ та видів ЗС України. У підсумку, серед причіпних та протитанкових батарей перше місце здобули військовослужбовці 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ». Кращою самохідно-артилерійською батареєю став підрозділ 25-ї окремої повітрянодесантної бригади. Серед мінометних батарей не було рівних воїнам 58-ї окремої мотопіхотної бригади. Представники 80-ї окремої десантно-штурмової бригади стали кращими серед реактивно-артилерійських батарей.

 

Нагороди також отримали переможці в індивідуальних номінаціях — кращий командир батареї, вогневого взводу, взводу управління, розвідник, обчислювач та краща обслуга.

Протягом двох тижнів розрахунки мінометних батарей та підрозділів самохідної артилерії відпрацювали особисту фізпідготовку, роботу командирів батарей та завдання зі спеціальної підготовки.

Тво офіцера прес-служби однієї з бригад Олена Рикаль розповіла подробиці змагань Богів війни: "Погода була не на нашому боці...Пориви вітру змінювали то палюче сонце, то шквал дощу. Метео порахувати було дуже важко! Проте наші хлопці показали гідний рівень виконання поставлених задач. А після фінального пострілу - саме скінчився дощ і з'явилася веселка... Добрий знак!"

Як повідомляє 26 артилерійська бригада, Дуже радує, що дівчата-військовослужбовці, які відносно недавно прийшли служити на бойові посади в підрозділи ЗСУ, зуміли в короткий термін опанувати основні навчики роботи і доклали зусиль, щоб отримати спеціальні знання, необхідні для якісного виконання задач нарівні з чоловіками.

"А ми тут з колєжанкою трохи поламали стереотипи судей-чоловіків. За їх словами, не очікували вони від дівчат такої чіткої, злагодженої і абсолютно з розумінням поставленої роботи в ланці зв'язку артилерії. І це все в польових, наближених до бойових, умовах", - з гордістю каже Олена Рикаль.

Змагання, фінальний етап яких приурочений до Дня артилерії Сухопутних військ ЗСУ, показали високий рівень професійної майстерності українських артилеристів, злагодженість дій, і готовність захищати Україну від зазіхань противника.

А от урочистості з нагоди Дня ракетних військ та артилерії відбулись у Бердичеві 5 листопада.

Святкування розпочалось із зібрання військовослужбовців та громадськості міста поряд з меморіалом «Слава героям». Після чого урочистою ходою воїни 26 артилерійської бригади пройшли вулицею Європейською до міського Палацу культури, де на них чекав святковий концерт.

   
   
   


Ваш IP:44.200.82.149
   
@Mail.ru.