Театр відкриють не для простих бердичівлян, а лише для обраних АНАЛІТИКА ДО ПОДІЇ

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 12 січня 2018, 07:01
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 12750

Відкриття театру містяни чекали ще з минулого Дня Незалежності 2017 року, коли Бердичевом почали поширюватися чутки про завершення реконструкції. Все традиційно для нашого міста затягнулося аж до початку 2018 року.

Як повідомляв Перший інформаційний портал Наш Бердичів

Через Василя Мазура голова Житомирської ОДА Ігор Гундич навіть не виконав свою обіцянку

В реконструкцію вклали всього більше 30 мільйонів гривень, частина коштів була з міського бюджету і це лише початок. Далі буде більше. Дорога забавка міського голови Василя Мазура, яку він пообіцяв перед місцевими виборами ще більше розширить і так немалу дірку витрат бюджету.

Спробуймо порахувати разом, скільки приблизно за найменшими підрахунками коштуватиме «псевдокультурне щастя» для кожного з нас. Отож, лише на етапі реконструкції, як повідомив офіційний сайт облради з місцевого бюджету на співфінансування було витрачено 11,2 мільйона гривень. Якщо розділити це на кількість мешканців Бердичева, то з кишені кожного містянина (навіть новонародженого) вже витягнули приблизно по 200 гривень.

Далі більше, труппу, обслуговуючий персонал, а також комунальні послуги доведеться утримувати відтепер завжди, а це як мінімум ще півмільйона гривень щомісяця. Чи прораховували чиновники наскільки важким тягарем буде передвиборча цяцянка давнонезмінюваного мера? Сумнівно. Адже, щоб це комунальне новоутворення функціонувало, воно мало б на себе хоч якось заробляти. На цьому етапі глядачі мають витягати вже свої особисті (а не бюджетні) важко зароблені десь з 200 гривень. А хто собі нині в місті зможе дозволити культурно просвітитися, якщо квиточок хоча б на двох коштуватиме гривень 400? Скоробагатьки? Можливо та місцевих олігархів не так багато і культура їх не надто цікавить, а вчитель собі це задоволення просто не зможе дозволити. Варто зазначити, що похід на прем’єрний показ фільму в єдиному приватному кінотеатрі нашого міста коштує значно дешевше – гривень 80.

Якщо ж квитки в відреставрований театр вартуватимуть менше, то це лише означає, що сума в півмільйона щомісяця компенсовуватиметься з міського бюджету, опосередковано-примусово, витягаючи кошти з кишень людей, навіть тих, хто туди ніколи й не ходитиме (включаючи все тих же новонароджених немовлят).

В сухому залишку маємо ситуацію доведену до абсурду, коли саме відкриття відбувається в режимі секретності для самих бердичівлян. За три дні нема досі жодного офіційного повідомлення, а запрошення наближені чиновники Василя Мазура роздають лише своїм та й то – персонально в руки. Місцевий «господарник» явно переплутав міську кишеню з якої це все фінансувалося зі своєю особистою. А ще в країні війна…

Окрім того, як повідомляв Перший інформаційний портал Наш Бердичів в залі на півтисячі місць не знайшлося стільчика навіть депутатам Житомирської обласної ради, які за минулий рік залучили в місто з обласного бюджету далеко не один мільйон гривень для шкіл, садочків, лікарень, спортклубів та інших соціальних об’єктів.

З достовірних джерел нам вдалося дізнатися день й час цього дійства – 14 січня о 13:00. Безсоромна бердичівська дата «на Василя», наче фіговим листочком називається придворними холопами в контексті данної події «Щедрий вечір». Кажуть святкування для обраних не обійдеться без фуршету. Всі кращі люди цього міста зберуться, щоб ще раз підтвердити особисто своє враження від такого «мудрого керівництва», висловити захват щодо витрат у 30 000 000 гривень на «таку неймовірну красу».

Подальше управління містом Бердичевом, подібним чином, для пересічного бердичівлянина взагалі викликає дуже багато питань щодо елементарної професійної придатності діючої команди протягом останніх 15 років.  Особливо зважаючи, що наше місто визнане депресивним, жахливо забруднює довколишню екологію, а за останніми рейтингами взагалі скотилося на 60 місце.

Натомість нагадаємо,

Хто з бердичівських депутатів проголосував за щомісячне преміювання Василя Мазура? СПИСОК ФОТО

Аве… Цезарь…

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.