Олексій Побережний передав своє запрошення на відкриття бердичівського театру режисеру Аллі Міщук

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Субота, 13 січня 2018, 10:19
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 4485

Відкриття міського музично-драматичного театру в Бердичеві заплановане на неділю 14 січня о 13:00. Міський голова Василь Мазур розпорядився пропускати на захід виключно по запрошенням. Бердичівляни, які очікували цієї події були ошелешені від такого підходу, який взагалі відбувався в рамках підвищеної секретності та таємничості від містян.

 

Як про це повідомив Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ

Театр відкриють не для простих бердичівлян, а лише для обраних АНАЛІТИКА ДО ПОДІЇ

Окрім того, як повідомляв Перший інформаційний портал Наш Бердичів спочатку в залі на півтисячі місць не знайшлося стільчика навіть депутатам Житомирської обласної ради, які за минулий рік залучили в місто з обласного бюджету далеко не один мільйон гривень для шкіл, садочків, лікарень, спортклубів та інших соціальних об’єктів.

Згодом, міські чиновники були змушені з 12 січня видати запрошення депутатам облради. Натомість, багато обранців попри все, вирішили оголосити бойкот такому вибірковому та ганебному підходу мера Бердичева. А тому, почали масово передавати свої запрошення митцям, яким місця в залі Василя Мазура також не знайшлося.


Вибірковому та ганебному підходу мера Бердичева Василя Мазура

депутати оголосили бойкот


 

Депутат від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексій Побережний 11 січня віддав своє запрошення відомому режисеру, організатору щорічного Міжнародного кінофестивалю, бердичівлянці Аллі Міщук.

12 січня депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський зустрівся з автором гімну Бердичева, відомим автором та співаком Олесем Колядою. Під час візиту композитор отримав квиток на відкриття.

За інформацією незалежного інформаційного ресурсу Бердичів СІТІ, до бойкоту театру «на Василя» виявив бажання долучитися також Ілля Смичок та інші депутати.

Олексій Побережний розповів, що подібні церемонії відкриття «для багатих» були можливі за середньовіччя, але аж ніяк не в сучасному світі: «Міський голова знову переплутав кишені. Реконструкцію театру здійснювали за бюджетні гроші, а отже на відкриття мав би бути вільний вхід для всіх бажаючих. Більше того, в пріоритеті мали би бути люди творчі, ті хто згодом міг би сам вийти на сцену. Натомість, старорежимний підхід недолугих керівників знову навіть таку гарну подію, перетворив на фарс. Такого собі в нашому місті навіть німецькі окупанти не дозволяли в 1941 році, коли відкривали цей же театр».

Як відбувалося Відкриття українського театру міста Бердичева 24 серпня 1941 року повідомляла на своїх шпальтах місцева газета «Нова доба» у четвертому випуску.

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.