Волонтерська акція «Свято весни для стареньких» у Бердичівському геріатричному пансіонаті ФОТО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Понеділок, 11 березня 2019, 19:52
Автор: Агенти Волонтерства Бердичева
Перегляди: 1265

6 березня з 10-00 до 13.00 у Бердичівському геріатричному пансіонаті за підтримки громадських організацій та волонтерів відбулась аполітична акція «Свято весни для стареньких».

Даний захід проводився в рамках проекту «Агенти Волонтерства» від громадської організації «Ukrainian Volunteer Service», метою якого є розвиток волонтерського руху в Україні. Ідея організації «Свято весни для стареньких» виникла у Маринчак Катерини – Агента Волонтерства у Житомирському регіоні.

 

Свято весни для стареньких мало на меті: подарувати жінкам-підопічним та іншим мешканцям пансіонату святковий настрій напередодні дня 8 Березня; об’єднати громадські організації та молодь для вирішення соціальних проблем міста; продемонструвати можливості волонтерства у геріатричних пансіонатах.

Захід включав у себе проведення кількох етапів. Було організовано святковий концерт; акцію «живе кафе» завдяки учням ЗОШ №8 та Бердичівської Еврейської Мессіанської общини «Яхад», де за чашечкою чаю зі смаколиками ті, хто волею долі живе у  пансіонаті, могли поспілкуватись з дітьми і молоддю; учні «Школи краси» та студентка з ПТУ №12 допомогли організувати салон краси для жінок-підопічних пансіонату; було влаштовано міні фотосесію у яскравій фотозоні та знято соціальний ролик «Старість – це красиво», метою якого є продемонструвати можливість виглядати привабливо навіть у похилому віці.

Світлини чарівних перетворень жінкам-учасницям  згодом подаруємо на згадку. Також волонтери привітали  і людей з обмеженими фізичними можливостями, котрі не могли прийняти участь у святі, заздалегідь  виготовленими дітьми листівками та зібраними смаколиками.

Організатором акції стала представник "Агентів волонтерства" в Житомирському регіоні Маринчак Катерина, за підтримки місцевих громадських організацій, активістів, небайдужих жителів регіону. Акція проходила за підтримки: ГО «Центр розвитку сім’ї та дитини «Катафейка», ГО  "Карамелька", Еврейська мессіанська община «Яхад»,  ГО «Щасливе місто», учнів ЗОШ № 8 м. Бердичева, студентів ПТУ № 12 м. Бердичева, анонімних спонсорів.

Нагадаємо, нині у Бердичівському геріатричному пансіонаті перебуває 173 підопічних,  з них 79 жінок.

Агенти Волонтерства Бердичева

 

 

 

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.