Порошенко зобов’язав Бердичівську райдержадміністрацію взяти під шефство військову частину

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 11 лютого 2016, 23:22
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1803

Президент Петро Порошенко 11 лютого підписав Указ «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України». Про це повідомила прес-служба президента.

 

Документом затверджується перелік з’єднань і військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, над якими здійснюється шефство місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування.

«У рамках шефства місцеві державні адміністрації будуть надавати допомогу у забезпеченні військових частин продовольством, паливно-мастильними матеріалами, матеріально-технічними засобами, у розв'язанні соціально-побутових проблем, задоволенні культурних і духовних потреб військовослужбовців, військово-патріотичного виховання молоді та її підготовки до виконання військового обов'язку, для чого, зокрема, буде утворено відповідні координаційні ради», - йдеться у повідомленні на сайті президента.

Бердичівська районна державна адміністрація в такому випадку повинна здійснювати шефство над військовою частиною – польова пошта В3231.

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.